Spojte se s námi


Novinky

Tak tohle byla bomba! Trojice z Jumpplus World roztančila moderátory a fascinovala porotu. Jsem zamilovaný, řekl Jaro Slávik

Známou soutěž Česko Slovensko má talent navštívila trojice z Jumpplus World. A divákům nejen v sále, ale také u televizních obrazovek ukázala něco, co v této talentové soutěži ještě zaručeně nebylo. Viděli jste už tuto energetickou bombu?

Publikováno

dne

Známou soutěž Česko Slovensko má talent navštívila trojice z Jumpplus World. A divákům nejen v sále, ale také u televizních obrazovek ukázala něco, co v této talentové soutěži ještě zaručeně nebylo. Viděli jste už tuto energetickou bombu?

Kdyby mohli, bezpochyby by roztančili celý svět. Jumpplus World vtrhli do soutěže Česko Slovensko má talent jako uragán, avšak v tom pozitivním slova smyslu. Ve světě švihadel je tato trojice už velice známá.

Jak popsala Ála v úvodním rozhovoru s porotou, všichni se potkali v České republice. Zakladatelkou Jumpplus World je nicméně Maďarka Adrienn Banhegyi, kterou na jevišti objal a vychválil Jaro Slávik.

Ten jejich show znal už předtím, než se Jumpplus World objevili na scéně Česko Slovensko má talent. „Jestli chcete vědět, koho mám v pokoji na plakátě, kdo je můj idol, tak je to právě Adrienn. Jsem trochu zamilovaný,“ řekl Slávik ještě před jejich vystoupením.

Jumpplus World totiž po několika světových a evropských mistrovstvích vystoupili také na několika prestižních akcích. Například před zápasy NBA týmů New York Knicks a Orlando Magic.

A jak tato trojice ukázala v Česko Slovensko má talent, skok přes švihadlo nemusí být pouze přidruženým sportem. Celé jejich vystoupení si můžete prohlédnout v níže přiloženém videu.

Úžasná show, energetická bomba!

Česko Slovensko má talent tak vidělo naprosto úžasnou show. Na place byla rázem velice dobrá energie, jak ostatně popisovali moderátoři David Gránský a Jasmína Alagič. Velmi vřelá slova použila také porota.

„Já jsem úplně cítila, jak skrze mě jde ta dobrá energie… Já vám ale chci říct, že tohle je energetická bomba. Vy byste měli jezdit někam, kde jsou lidi nešťastní. To jak se neustále usmíváte, hlavně váš kolega… Mám chuť si tleskat a skákat, děkuji za to,“ řekla ve svém hodnocení Marta Jandová.

„Je to fascinující, jak lidi dokážou dovést všechno k dokonalosti. Je přitom jedno, co to je. Že někdo tohle vezme a udělá si z toho vlastně středobod svého života… Mě by to vůbec nenapadlo,“ uvedl Jakub Prachař.

Není tedy divu, že si Ála s Adrienn a Stevensem došli pro jednoznačný postup do dalšího kola, když od poroty slyšeli „pětkrát ano“.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené