Spojte se s námi


Filmy a seriály

Tady Vary! Karlovarský festival vyrazil do kin po celé republice a umožní fanouškům projít se po červeném koberci

Filmový festival v Karlových Varech je pro fanoušky filmu i známých osobností každoročně velkou událostí. Festival se rozhodl udělat krok směrem k divákům a v průběhu roku nabízí ve vybraných kinech deset předpremiér, na nichž se návštěvníci budou cítit, jako by byli na slavném festivalu.

Publikováno

dne

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je pro fanoušky filmu i známých osobností každoročně velkou událostí. Festival se rozhodl udělat krok směrem k divákům a v průběhu roku nabízí ve vybraných kinech deset předpremiér, na nichž se návštěvníci budou cítit, jako by byli na slavném festivalu.

Z jedné akce je celoroční filmová událost

Covidové roky donutily lidi v řadě odvětví, aby začali uvažovat jinak. Značnou ránu zasadily uzávěry i kultuře, v níž ovšem v důsledku začaly vznikat nové kreativní projekty.

Týká se to i slavného karlovarského festivalu, který přišel s novou iniciativou. V průběhu roku pořádá ve vybraných kinech deset předpremiér, které budou obohacené i o úvodní komentář, jako by se jednalo o skutečný festivalový snímek, nebo třeba o možnost projít se po červeném koberci.

Předplatné do kina

A tak zatímco dosud jsme byli zvyklí na abonmá spíše v divadlech, nyní si ho můžete zakoupit i v kinech. Předplatné na Tady Vary vám umožní navštívit deset filmových událostí a užít si každý měsíc s ostatními kulturními fanoušky sdíleného zážitku.

Na podzimní část akce se chystá například předpremiéra oceňovaného snímku Umění jíst a milovat, očekávaný historický velkofilm Ridleyho Scotta Napoleon a nebo předvánoční promítání kultovní Lásky nebeské při příležitosti jejího dvacátého výročí.

Příležitost pro malá a artová kina

Tady Vary je tak jednou z možností, jak mohou do svých prostor přilákat diváky i menší a artová kina, z nichž mnohým hrozí v současné době krach. Příjemné filmové vyžití tak může být pro fanoušky spojeno i s podporou lokální kultury.

Zdroj: tadyvary.cz

Oblíbené