Spojte se s námi


Různé

Survivor bojuje o přežití. Měli by to utnout a výhru poslat na charitu! Nabídne produkce Ostrov vykoupení?

Survivor 2024 bojuje o přežití. Měli by to utnout a výhru poslat na charitu! VIP celebrity netáhnou. Nabídne produkce Ostrov vykoupení?
Survivor 2024: Totální propadák. Letošní televizní sledovanost měla nejhorší start v historii pořadu. První díl na Nově se stal až šestým nejsledovanějším

Publikováno

dne

Survivor 2024: Totální propadák. Letošní televizní sledovanost měla nejhorší start v historii pořadu. První díl na Nově se stal až šestým nejsledovanějším pořadem večera. Přeskočil ho dokonce i pořad 3 plus s Miroslavem Donutilem! Slušná porážka, což?

Proč Survivor bojuje s ne-sledovaností diváků?

Survivor 2024: Diváci se shodují, že na překážku je pozdní vysílací čas. A za druhé: Mladší cílová skupina se už na televizi nedívá. Přecházejí především na streamovací platformu. Pročež se předpokládá, že televizní sledovanost bude i nadále klesat. Navíc díky novinkám a sociálním sítím diváci už předem vědí, jak který díl dopadne. I díky tomu sledovanost na Nově postupně opadává.

Nicméně sledující stále na sociálních sítích šijou do produkce. Michal na Instagramu sdílí: „Produkce to podělala jak s výběrem lidí „slavných“, kteří nejedou vyhrát soutěž a ani si sáhnout na úplné dno, ale jedou si zkusit svoje možnosti a přitom chytnout bronz. Zadarmo si udělat reklamu.“

Petr briskně navrhuje změnu pro příští rok: „Příští ročník (tedy pokud takový nesmysl bude TV sra*komet opět vysílat) navrhuji natočit někde v ČR u rybníka. Z nějakého tropického skleníku si vypůjčit pár palem, aby to vypadalo trochu exoticky. A přes víkend by ty celeblitky měly „opušťák“, ať si doma dají svíčkovou, pivečko a trochu si odpočinou. Pak by to možná někdo z nich vydržel. Takhle je to jen šaškárna pro srandu králíkům.“

Survivor: Osmý díl začal tvrdě. Měnily se barvy

Diváci s povděkem zaznamenali, že se alespoň něco děje. Na druhou stranu přiznávají, že tento přesun je docela sebral. Nečekali, že výměna se bude týkat i oblíbeného Mikýře a Piráta, jenž začal sbírat sympatie. Mimochodem dle diváckých ohlasů další výměna, a to Kristina a Tomáš, jsou pro kmen Titánů posilou. Může se jednat o silné a dokonce možná i klíčové hráče.

Streamer Tomáš vzkazuje fanouškům: „Je to zvláštní pocit změnit najednou takhle během pár vteřin šátky a bejt takhle s úplně jiným kmenem, kterej vlastně vůbec neznám. Jenom z pár soubojů.“ Dalšímu postiženému, Mártymu, se rozbila aliance a ztratil najednou oba parťáky. Z jeho řeči bylo poznat, že se na něm změna podepsala. Dva důležití členové kmenu najednou zmizeli a pro Mártyho to znamenalo smutek.

Mikýř a Pirát se objevují u Lovců

„No tak co?“ vítá je lovkyně halasným pokřikem a (zatím) s úsměvem. Kmen je přijímá vřele. Pirát se přesto zdá být zklamaný. „Věřím že se tu udomácím. Že si tu rozvinu vztah jako u Titánů.“ Mikýř věrný svému humoru naopak vypadá být v pohodě a se změnou se brzo vyrovnává. Je otázkou, zda tito dva spoluhráči jsou příjemnou změnou pro Lovce, co se týká případné výhry?

Surviror: Nové kvarteto čekají debaty ohledně zapojení do aliancí

Taktizování pokračuje. Prohozené kvarteto má teď těžký úkol, a to zapojit se do nového kmene a pobrat jejich taktiku. Můžete si myslet, že jste s někým kámoš a během chvíle je to úplně jinak, to je Survivor. Zásadní věc je zvolit správnou strategii.

Dojde na Ostrov vykoupení?

Jeden z diváků se Novotného na Yess TV ptal, zda by nebylo dobré duely nahradit takzvaným Ostrovem vykoupení, který známe třeba z předchozí podobné show Robinsonův ostrov. „Nemohu nic prozrazovat, ale myslím, že speciálně tebe letošní Survivor potěší,“ reagoval na tento dotaz Ondřej Novotný. Podle slov moderátora Novotného se chystá překvapení, které proti minulé řadě podstatně zamíchá kartami. I tohle je Survivor.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené