Spojte se s námi


Novinky

Survivor 2024: V soutěži o odměnu znovu vítězí Lovci. Titáni ale neztrácejí naději ani humor

Titáni měli velkou motivaci znovu zvítězit v souboji o odměnu. „Já si myslím, že z toho včerejška budou všichni Lovci psychicky rozložení. Dnešní soutěž je naše. Je šance, že nakonec vypadne Filip,” svěřil se ostatním Radek. 

Publikováno

dne

Titáni měli velkou motivaci znovu zvítězit v souboji o odměnu. „Já si myslím, že z toho včerejška budou všichni Lovci psychicky rozložení. Dnešní soutěž je naše. Je šance, že nakonec vypadne Filip,” svěřil se ostatním Radek. 

Zase se potřebujeme najíst, musíme bojovat společně

Carev doufá, že do soutěže půjdou zase všichni společně. Yenifer souhlasí, Titáni se zase potřebují najíst a pokračovat ve výhrách. Moderátor Ondra pak všechny hráče přivítal v horkém dni, aby jim řekl, jaká budou pravidla následující hry o odměnu. Tentokrát se mohou těšit na čerstvou zeleninu.

První bod ve hře získali Titáni, v té druhé části byli rychlejší Lovci a sérii vyrovnali. Denisa byla ve třetím kole hodně pomalá ve vodě. Ztrátu nakonec smazali Márty s Yenifer, kteří si nakonec poradili také s poslední částí hry a získali druhý bod pro svůj kmen. 

V další hře tak mohli rozhodnout o svém vítězství. Do skládání kostek se pustili Sebastian s Pirátem. Na druhé straně Jana s Bandurkem dost zmatkovali, nakonec to ale byli oni, kdo se radoval. O vítězi odměny tak rozhodla poslední, pátá hra. Kristina jako první zvedla ruku, že mají s Filipem hotovo. Moderátor dlouho napínal, ale soutěž nakonec vyhráli Lovci. 

„Dneska nám bylo přáno, s Filipem jsme předvedli skvělou práci. Dnes to bylo plné emocí a jsem ráda, že dnes znovu přebíráme tu vítěznou vlnu a doufám, že to tak bude nadále,” radovala se Kristina. Titáni tak museli na ostrov s prázdnou a emoce byly různorodé.

U Titánů se to bez boje nevzdává, podle Mártyho to dnes byl jen trénink na další hru

„Souboj o odměnu byl skvělej. Čekali jsme, že by mohlo být hotové jídlo, ale tohle je mnohem lepší. Máme množství zeleniny na několik dní a to je lepší varianta,” uvedl na kameru Tomáš z kmene Lovců. Jakub se vyjádřil podobně nadšeně: „Jsem za to strašně moc rád, to není taková ta rychlá výhra. Je o tom, že je to věc, ze které budeme mít radost několik dní.”

Denisa je skleslá. „Nálada v kmeni není šťastná. Víc jak polovina z nás je hodně unavená a myslím si, že se z toho ojen vyspíme a budeme ready do dalšího souboje.” „Byl to trénink do dalšího dne,” je rozhodnutý Márty. Těší se tak na další soutěž, ve které se Titánům povede mnohem více.

Pro Mikýře to bylo velmi náročné. Bylo mu špatně od žaludku, takže vědět, že v soutěži o odměnu nebude moc platným hráčem. Kmen Titánů se tak musí dostat znovu nahoru, ačkoliv to bude mít těžké. V kmeni Lovců je to ale i po výhře celkem napjaté, nikdo si neumí představit, že by soutěž nevyhráli. Jak dopadne další hra, ve které půjde znovu o krk a setrvání v Survivoru?

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené