Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Soutěžící se vzdávají jeden za druhým. Nedostatkem motivace trpí hlavně Lovci

Publikováno

dne

Uplynuly dva týdny od příjezdu hráčů na ostrov. Kromě jídla a komfortu nyní někteří touží po návratu za rodinou a přáteli. Survivor se dobrovolně rozhodla opustit Ornella Koktová z kmene Titánů. Extrémní podmínky se negativně podepsaly na jejím fyzickém i psychickém zdraví. Další soutěžící byli připravení jít v jejích stopách.

V pátém díle se diváci dozvěděli o nočním kolapsu v kmeni Titánů. Martin Carev přivolal lékařku, aby se společně pokusili postavit na nohy Ornellu Koktovou, která upadla do bezvědomí. Další den ráno musela být převezena do nemocnice.

Vrátila se před kmenovou radou, na které tentokrát měli někoho ze hry vyřadit Lovci. Její pobyt v kmeni však neměl dlouhého trvání. „Necítím se vůbec dobře. A je to těžké takto říct, ale moje cesta tady je u konce,” oznámila svůj odchod ze soutěže.

Rozhodla se tak se zdravotních i rodinných důvodů. „Přece jen jsem máma, mám děti, už nemůžu jet úplně na hranu,” zhodnotila svou situaci. Pro kmen Titánů by dle vlastních slov dále nebyla fyzickým přínosem. Její odchod spoluhráči oplakali.

Ostrov mohla opustit už o týden dříve

Ornella už od samého začátku soutěže nebyla v nejlepší kondici. Neskrývala, že jí na ostrově nebylo dobře. Naplno se nezapojovala do sociální hry a v soubojích nepatřila k nejrychlejším hráčům. „Vysílá dva signály: Nechci tady být, ale zároveň hraju,” popsal její působení v Survivoru Mikýř.

Přesto ji Titáni na předchozí kmenové radě nenominovali do duelu. Ve hře ji další týden udržela Yenifer. „Orny mám opravdu ráda. Je zatím velice slabá, a tak nevím, jestli ji tomu duelu chci vystavit,” vysvětlila svou volbu, když minulý týden poslala bojovat o místo na ostrově Kateřinu.

Po odchodu ze soutěže touží i další hráči

Lovci měli naopak tento týden při své první kmenové radě jiný problém. Na vyřazení ze soutěže se u nich vytvořila fronta. Už nějakou dobu chtěla hru opustit Rachel. „Není to pro mě. Chci se vrátit domů a napravit si vztahy s rodinou,” nechala se slyšet. V Survivoru si prý v hlavě srovnala, co je pro ni opravdu důležité.

Několik hodin před vyřazováním o odchodu domů začala mluvit také Iva. Na kmenové radě se rozplakala. Opakovala, že se jí stýská. „Uvědomila jsem si tu, že chci dítě. To je pro mě důležitější,” svěřila se moderátorovi Ondřeji Novotnému. Její spoluhráči si ale nejsou jistí, zda se nejednalo jen o strategický krok.

Dokonce i odhodlaný hasič Filip, který po celou dobu dává do hry všechno, několikrát zapochyboval, jestli chce na ostrově dále zůstávat. Všem soutěžícím chybí rodina, přátelé a normální život. Zdá se, že další týden v soutěži by pro mnohé mohl být zlomový. Jak TV Nova nastínila v upoutávce, v dalších dílech dojde k promíchání kmenů, které jistě značně ovlivní další vývoj hry.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené