Spojte se s námi


Reality show

Survivor 2024: Ostré hádky a agrese. Filip si vytváří nepřátele na ostrově i mimo něj

Survivor je o taktické hře, vytváření aliancí a přežití v extrémních podmínkách. Právě ty si u některých soutěžících začínají vybírat svou daň. Atmosféra na ostrově houstne. Hasič Filip svým agresivním chováním proti sobě popuzuje ostatní hráče i televizní diváky. Na sociálních sítích schytává drsnou kritiku.

Publikováno

dne

Survivor je o taktické hře, vytváření aliancí a přežití v extrémních podmínkách. Právě ty si u některých soutěžících začínají vybírat svou daň. Atmosféra na ostrově houstne. Hasič Filip svým agresivním chováním proti sobě popuzuje ostatní hráče i televizní diváky. Na sociálních sítích schytává drsnou kritiku.

Filip Křížek měl na svědomí vůbec první drama letošního Survivoru. V kmeni Lovců v druhém díle došlo ke konfliktu. Hotelový manažer Jack odmítal spát vedle Bandurka, který ho údajně budil svým chrápáním. Filip se do výměny názorů bez váhání vložil. „Nevím, co tady děláš za komedii,” rozkřikl se na Jacka. Když ten potom zmínil jeho rodinu, chytl ho Filip pod krkem. Museli je od sebe odtrhnout spoluhráči.

Hned v úvodu tak proti Filipovi rozhořela nenávist, která ho může provázet po zbytek soutěže. Měl však ještě šanci všechno zvrátit. Stačilo najít v sobě sportovnější přístup a přestat napadat další hráče. To se mu částečně povedlo, avšak jen v rámci svého kmene.

Drsně se opřel do Martina Careva

Zatím asi nejostřejší vyjádření letošního ročníku zaznělo z Filipových úst na adresu Martina Careva z rivalského týmu Titánů během poslední kmenové rady. Už při večerní diskuzi mezi Lovci si v souvislosti s influencerem nebral servítky. U nevhodného prohlášení před svými spoluhráči ale neskončil.

„Carev na nás měl plnou pusu řečí a zatím nic nepředvedl. Za mě je to amatér a nemá tady co dělat,” reagoval Filip na otázku moderátora Ondřeje Novotného, koho by nejraději ze soutěže vyřadil. Dvěma větami si tak proti sobě poštval většinu členů kmene Titánů, v jejichž očích je dlouhodobě přehnaně agresivní.

Neumí prohrávat

Titáni si všímají, že Lovci se při soubojích nejsou schopni navzájem podporovat jako tým. Právě Filipem nejvíce cloumá vztek, když se jinému členovi kmene zrovna nedaří. Má problémy udržet svoje emoce na uzdě. A to zejména ve chvílích prohry.

„Po včerejší prohře se choval jako můj dvouletý syn, když mu seberu dinosaura,” okomentovala Filipovo chování uživatelka sociálních sítí Zuzana. Pozitivních reakcí na Filipovu osobu se objevuje poskrovnu. Někteří diváci očekávají, že bude brzy muset opustit ostrov.

Čeká ho nejistá budoucnost

Až bude ve hře menší počet soutěžících, dojde ke sloučení týmů. Filipa tedy čeká nejen potenciální soužití se znepřátelenými hráči, ale také momenty, kdy jeho budoucnost v soutěži může být právě v jejich rukou. Pokud se dostane do sloučeného kmene, budou ostatní moci hlasovat o jeho vyřazení. V tuto chvíli nemá jistou podporu od žádného z dalších soutěžících.

Podle nejnovějších publikovaných informací TV Nova se schyluje k rozpadu Filipovy aliance s Kristinou a Tomášem. Ti mají pocit, že Filip hraje na všechny strany a nedá se mu věřit. Svým dosavadním chováním si na ostrově připravil nelehkou pozici, která se mu teď bude velmi špatně měnit.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené