Spojte se s námi


Celebrity

Sprostá Kostková, úlisný Chlopčík nebo netaneční Maršálek. Co divákům nejvíce vadí na současné řadě StarDance?

Česká televize odvysílala další díl velmi oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Jelikož se jedná o páté kolo, diváci již mají svá očekávání a představy. Sobotní večer byl v mnoha ohledech překvapivý a kritikou publikum opravdu nešetřilo. Jaká padala nejčastěji?

Publikováno

dne

Česká televize odvysílala další díl velmi oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Jelikož se jedná o páté kolo, diváci již mají svá očekávání a představy. Sobotní večer byl v mnoha ohledech překvapivý a kritikou publikum opravdu nešetřilo. Jaká padala nejčastěji?

Maršálek dupe zelí, Mašková neměla vypadnout

Mnoho diváků vnímá StarDance jako klasickou soutěž, i když se jedná spíše o zábavní pořad. Taneční výkon je zde sice důležitý, ale rozhodně není jediným měřítkem úspěchu. O postupu do dalšího kola rozhodují SMSky, které zasílají lidé spíše na základě sympatií a celkového dojmu z páru.

Podle komentářů není pekař Josef Maršálek obecně řazen mezi dobré tanečníky, i když je z něho porota kolikrát velmi nadšená. Už se dávno očekávalo, že ze soutěže vypadne. Když minulé kolo vypadl Richard Krajčo, zvedla se velká vlna kritiky. Ještě větší ale přišla po sobotních výsledcích, kdy vypadla Tereza Mašková.

„Nemůžu se dívat na pana Maršálka, který tam jenom chodí po parketu, ale stále tam zůstává jen proto, že peče buchty. Už se dívat nebudu. je mi líto soutěžících, kteří předvádí úžasné výkony a musí z kola ven,“ píše divačka.

„Letošní StarDance mi začíná připadat jako fraška. Ostatní potí krev a vypadnou, protože Maršálkovi posílají hlasy příznivci z komunity gayů a možná leseb a obtloustlých. Celý projekt tím ztrácí na „lesku“…. Už mi to celé přijde takové „unavené“. Proč někomu držet palce a žasnout nad výkonem, když stejně zůstane prý „roztomilý“ méďa, který tam jen pochoduje a rozhazuje rukama :(,“ dodává další zklamaná divačka.

Kostková je vulgární, Eben přestává být bavičem

„Před soutěžícími klobouk dolů. Co mi vadí, je moderování Terezy Kostkové. Čím dál horší výrazy. … Vrcholem nevkusu byla její poznámka na konci vyřazování, před vyřknutím jmen posledního vypadnuvšího páru. Říct v přímém přenosu takto noblesního pořadu: „Že bych to vzala podle příjmení… néé, zas taková svi*ě nejsem!“ To je pro ni tak náročné, nemluvit 2 hodiny, jak ji zobák narostl?,“ zní jeden komentář.

Jednalo se o reakci na nevhodně použité vulgární slovo při vyřazování. Ve finálním rozstřelu zůstaly poslední dva páry, u kterých měly shodou okolností obě dámy stejné příjmení. Šlo o zpěvačku Terezu Maškovou a tanečnici Adrianu Maškovou.

Další kritika směřovala i k druhému moderátorovi Marku Ebenovi. Kdyby prý nebylo kolegiálního jednání ostatních účinkujících, pravděpodobně by se jeho vtipům nikdo nesmál.

Chlopčík a jeho obdiv k nohám

„Musím podotknout, že pan Chlopčík opět zabodoval, říci Adamczykové, že je vidět, že nohy u sportu nepotřebuje, je za mě drzost. Věřím, že by běhal na oběd k paní Kubelkové, její krásné dlouhé nohy mu zřejmě učarovaly, ale co naplat, beznohá Eva je olympijský vítěz,“ tvrdí divačka.

Porotce Zdeněk Chlopčík dal již několikrát najevo, že má modelka a moderátorka Iva Kubelková nádherné nohy. Chvála vizuálního vzhledu účastníků je prý mnohdy až úlisná. V páté řadě se ale velmi nešťastně vyjádřil k nohám snowboardistky Evy Adamczykové (Samkové), jelikož se mu nelíbil její taneční výkon. Dodal, že je zřejmě na snowboardu asi moc používat nemusí.

Kritika dále mířila například k ošklivým kostýmům nebo zvolenému tématu večera. Mnoho diváků nezapomnělo dodat, že se StarDance vykrádá, show pořád stejná a kvalita tanečníků jde každým rokem dolů.

Každopádně i přes všechnu zmíněnou kritiku se stále jedná o velmi oblíbený zábavní program, u které tráví sobotní večer mnoho diváků.

Zdroj: Česká televize, StarDance, Facebook, Pro ženy, Youtube, Instagram

2 Comments

2 Comments

 1. Janina

  14. listopadu 2023 at 6:08

  To není profi soutěž z Ústí n.L.Tady rozhodujete vy, diváci u televize a jak je vidět na prvním místě máte sympatičnost k amatérskému soutěžícímu.Ten se tímto způsobem dozví,jak je u lidí oblíben!
  A kdo to vyřazování nemůže skousnout, ať si natočí pokleslou ZOO s arogantní Burešovou a mdlou a unylou Pecháčkovou a v sobotu si ji pustí místo StarDance.

 2. HOLKA

  14. listopadu 2023 at 9:40

  JÁ TUTO SOUTĚŽ MILUJU A MYSLÍM , ŽE V TÉTO ŘADĚ JSOU VÝBORNÍ TANEČNÍCI.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Ondřej Sokol: Vzhůru k nebesům ho vynesla píle a humor

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Publikováno

dne

Ondřej Sokol, rodák ze Šumperku, se už v dětství chtěl stát hercem, k čemuž mu dopomohly jeho komediální vlohy. Musel však nejprve překonat dětství. V osmi letech rodinu opustil jeho otec (emigroval do Kanady) a kvůli oční vadě musel nosit speciální brýle, kvůli kterým se často stával terčem posměchu ve škole.

Po maturitě na gymnáziu absolvoval pražskou DAMU. Od roku 1999 působí v Činoherním klubu jako herec, režisér a od roku 2018 také jako umělecký šéf.

Sokol dal o sobě nejvíce vědět během působení v Činoherním klubu. V roce 2002 obdržel divadelní Cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku za režii inscenace Osiřelý západ. Získal rovněž Cenu Thálie v kategorii Cena pro mladého činoherce do 33 let.

Miláček z televizních obrazovek

Kdo by si nepamatoval postavu pediatra Prokopa Hrubého, kterou hrál O. Sokol v letech 2006-2011 v Ordinaci v růžové zahradě. V seriálu mu hrála partnerku herečka Jitka Čvančarová.

Sokol si doposud zahrál ve dvou desítkách filmech, mezi které patří např. Occamova břitva, Vybíjená, Řachanda, Dvojníci, ve dvou filmech trilogie Zahradnictví: Dezertér a Rodinný přítel a další. Za vedlejší roli ve filmu Perfect Days – I ženy mají své dny byl nominován na cenu Český lev.

Na popularitě Sokolovi přidalo i jeho sedmileté působení v oblíbeném pořadu Partička na TV Prima (2009-2016). V pořadu působil spolu s M. Suchánkem, R. Genzerem a I. Chmelou. Za působení v partičce dostal dvakrát cenu Týtý.

Moderátor

Za posledních několik let se Ondřej Sokol vypracoval na spolehlivého moderátora různých televizních pořadů. Má za sebou moderování několika řad televizní show Tvoje tvář má známý hlas, několika ročníků vyhlášení hudebních cen Český slavík Mattoni.

V roce 2021 začal s moderováním soutěžního pořadu TV Nova Na lovu.

Osobní život

S bývalou manželkou a herečkou Kateřinou Lojdovou, má dvě děti – dceru Ester a syna Adama. Od roku 2019 je zasnoubený s Nikol Šantavou.

Po Česku jezdí také se svým stand-up vystoupením s názvem Celebrity.

Zdroje: zeny.iprima, CSFD, studiodva

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z ďábelské pařmenky je krásná dáma. Podívejte se, jak Miley Cyrus oslavovala své 31. narozeniny

Publikováno

dne

Od sladké holčičky přes ďábelskou pařmenku až ke slušné dámě. Tak nějak by se dala popsat divoká cesta Miley Cyrus, která oslavila své 31. narozeniny. Krásně vystrojená si užila vystoupení, které věnovala především sobě.

Miley na jaře tohoto roku vydala očekávané album Endless Summer Vacation. Na něj už dříve nalákala své fanoušky singlem Flowers, jenž slavil velký úspěch, když se tento hit dostal prakticky hned do čela žebříčků hitparád.

Singl Flowers vydala americká hvězda už v polovině ledna. Velký úspěch zaznamenal především na platformě Spotify, kde za první týden získal historicky nejvyšší počet přehrání a to dohromady přes 96 milionů.

Cyrus již dlouhé roky překvapuje své fanoušky, ovšem nyní se definitivně zdá, že má své divoké období za sebou. I své 31. narozeniny slavila velmi poklidně.

S fanoušky o svém velkém dni sdílela tuto zprávu: „Můj letošní dárek k narozeninám byl VELMI značkový. Vystoupila jsem sama pro sebe a zazpívala své oblíbené písně včetně těch vlastních. První „živé“ vystoupení Flowers bylo pro publikum plné mých přátel a rodiny. Když vezmu tuto píseň zpět k semínku… senzačně vyklíčila. Jsem vděčná za růst nás obou. S láskou, Miley.“

Její náprava přitom začala už kolem 26. narozenin, kdy se lekla toho, že by mohla skončit jako její slavní předchůdci Kurt Cobain či Amy Winehouse, kteří zemřeli v 27 letech.

Postupně se tak Cyrus zbavila všech svých špatných zvyků a začala se vracet do světa střízlivých. Lehce ji ještě tento démon dostal do svých spárů během pandemie covidu, ovšem vše nakonec slavná zpěvačka zvládla a nyní se může radovat se svými blízkými.

Zdroj: Instagram, Wikipedia

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Co se sleduje na Netflixu? Fanoušky baví nová dokumentární série o zpěvákovi Robbie Williamsovi

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím.

Publikováno

dne

Se začátkem podzimu se spousta lidí ukládá pod teplou deku a zapíná své obrazovky, hladoví po nových a vzrušujících seriálech. V naší pravidelné rubrice Žebříčky Netflixu vám přinášíme souhrn toho, co je v tuto chvíli na populární streamingové platformě Netflix horkým zbožím. Pojďme se podívat na to, co se v uplynulém týdnu nejvíce sledovalo a co vás může zaujmout.

Česká republika

Na první příčce oproti předchozímu vydání změnu nehledejme. I nadále je ve vedení čtyřdílná minisérie z období druhé světové války Jsou světla, která nevidíme (All the Light We Cannot See).

Druhé místo patří novince Robbie Williams. Jak už název vypovídá, nejedná se o nic jiného, než o dokumentární sérii o slavném zpěvákovi, jenž během svojí sólové kariéry lámal rekordy jako na běžícím páse.

K výročí 25 let od začátku kariéry vzpomíná na své mladé já i dlouhé roky, které strávil na výsluní. Animák Jednorožčí akademie (Unicorn Academy) se posunul o příčku nahoru a aktuálně mu patří třetí místo.

Následuje sedmá série reality-show Makléři z Hollywoodu (Selling Sunset). I tentokrát se můžeme těšit na vyšperkované domy a sídla, která se makléři snaží prodávat movitým zájemcům.

Elitní pětici uzavírá britské sci-fi Těla (Bodies), které se v žebříčku nachází pravděpodobně naposledy. Ostatně drží se v něm již 4 týdny.

Svět

Drama Jsou světla, která nevidíme, má i nadále nejlepší sledovanost mezi anglicky mluvicími seriály. Tentokrát má 10,1 milionu zhlédnutí a zároveň 38,7 milionů zhlédnutých hodin.

Mezi neanglicky mluvícími seriály již není první Lupin, ale 3. série tureckého dramatu Šikovný krejčí, který má 4,4 milionu zhlédnutí a přes 22 milionů zhlédnutých hodin.

Zdroj: Netflix, CSFD

Pokračovat ve čtení

Oblíbené