Spojte se s námi


Celebrity

Sprostá Kostková, úlisný Chlopčík nebo netaneční Maršálek. Co divákům nejvíce vadí na současné řadě StarDance?

Česká televize odvysílala další díl velmi oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Jelikož se jedná o páté kolo, diváci již mají svá očekávání a představy. Sobotní večer byl v mnoha ohledech překvapivý a kritikou publikum opravdu nešetřilo. Jaká padala nejčastěji?

Publikováno

dne

Česká televize odvysílala další díl velmi oblíbené taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Jelikož se jedná o páté kolo, diváci již mají svá očekávání a představy. Sobotní večer byl v mnoha ohledech překvapivý a kritikou publikum opravdu nešetřilo. Jaká padala nejčastěji?

Maršálek dupe zelí, Mašková neměla vypadnout

Mnoho diváků vnímá StarDance jako klasickou soutěž, i když se jedná spíše o zábavní pořad. Taneční výkon je zde sice důležitý, ale rozhodně není jediným měřítkem úspěchu. O postupu do dalšího kola rozhodují SMSky, které zasílají lidé spíše na základě sympatií a celkového dojmu z páru.

Podle komentářů není pekař Josef Maršálek obecně řazen mezi dobré tanečníky, i když je z něho porota kolikrát velmi nadšená. Už se dávno očekávalo, že ze soutěže vypadne. Když minulé kolo vypadl Richard Krajčo, zvedla se velká vlna kritiky. Ještě větší ale přišla po sobotních výsledcích, kdy vypadla Tereza Mašková.

„Nemůžu se dívat na pana Maršálka, který tam jenom chodí po parketu, ale stále tam zůstává jen proto, že peče buchty. Už se dívat nebudu. je mi líto soutěžících, kteří předvádí úžasné výkony a musí z kola ven,“ píše divačka.

„Letošní StarDance mi začíná připadat jako fraška. Ostatní potí krev a vypadnou, protože Maršálkovi posílají hlasy příznivci z komunity gayů a možná leseb a obtloustlých. Celý projekt tím ztrácí na „lesku“…. Už mi to celé přijde takové „unavené“. Proč někomu držet palce a žasnout nad výkonem, když stejně zůstane prý „roztomilý“ méďa, který tam jen pochoduje a rozhazuje rukama :(,“ dodává další zklamaná divačka.

Kostková je vulgární, Eben přestává být bavičem

„Před soutěžícími klobouk dolů. Co mi vadí, je moderování Terezy Kostkové. Čím dál horší výrazy. … Vrcholem nevkusu byla její poznámka na konci vyřazování, před vyřknutím jmen posledního vypadnuvšího páru. Říct v přímém přenosu takto noblesního pořadu: „Že bych to vzala podle příjmení… néé, zas taková svi*ě nejsem!“ To je pro ni tak náročné, nemluvit 2 hodiny, jak ji zobák narostl?,“ zní jeden komentář.

Jednalo se o reakci na nevhodně použité vulgární slovo při vyřazování. Ve finálním rozstřelu zůstaly poslední dva páry, u kterých měly shodou okolností obě dámy stejné příjmení. Šlo o zpěvačku Terezu Maškovou a tanečnici Adrianu Maškovou.

Další kritika směřovala i k druhému moderátorovi Marku Ebenovi. Kdyby prý nebylo kolegiálního jednání ostatních účinkujících, pravděpodobně by se jeho vtipům nikdo nesmál.

Chlopčík a jeho obdiv k nohám

„Musím podotknout, že pan Chlopčík opět zabodoval, říci Adamczykové, že je vidět, že nohy u sportu nepotřebuje, je za mě drzost. Věřím, že by běhal na oběd k paní Kubelkové, její krásné dlouhé nohy mu zřejmě učarovaly, ale co naplat, beznohá Eva je olympijský vítěz,“ tvrdí divačka.

Porotce Zdeněk Chlopčík dal již několikrát najevo, že má modelka a moderátorka Iva Kubelková nádherné nohy. Chvála vizuálního vzhledu účastníků je prý mnohdy až úlisná. V páté řadě se ale velmi nešťastně vyjádřil k nohám snowboardistky Evy Adamczykové (Samkové), jelikož se mu nelíbil její taneční výkon. Dodal, že je zřejmě na snowboardu asi moc používat nemusí.

Kritika dále mířila například k ošklivým kostýmům nebo zvolenému tématu večera. Mnoho diváků nezapomnělo dodat, že se StarDance vykrádá, show pořád stejná a kvalita tanečníků jde každým rokem dolů.

Každopádně i přes všechnu zmíněnou kritiku se stále jedná o velmi oblíbený zábavní program, u které tráví sobotní večer mnoho diváků.

Zdroj: Česká televize, StarDance, Facebook, Pro ženy, Youtube, Instagram

Oblíbené