Spojte se s námi


Novinky

Spousta novinek od Applu: nové iPhony či hodinky. Co nás ještě čeká a nemine?

Publikováno

dne

Kdo má rád Apple? Předpokládáme, že neskutečná masa lidí. A nejen pro ty zde máme přehled o tom, co již tato společnost v minulých dnech vydala či zveřejnila, a co vás do konce roku ještě čeká a nemine. Jak se zdá, je se skutečně na co těšit.

Už v minulém týdnu představila americká společnost několik nových produktů. Na trhu se objevil nový iPhone 13, který přináší celou řadu softwarových novinek. Hlavní výhodou je ovšem výkonnější procesor či stabilizovaný hlavní snímač.

Na výběr máte hned ze čtyř variant: Mini, standart, Pro a Pro Max. Co se cenové kategorie týče, můžeme si zvolit z několika možností. Vždy to však záleží na velikosti paměti. Nejlevnější alternativa spočívá v iPhonu 13 mini, kdy vás 128 GB verze vyjde na 19 990 Kč. Naopak tou nejdražší je jednoznačně Apple iPhone 13 Pro Max, kde za variantu s 512 GB zaplatíte 47 390 Kč.

Celkově však telefony společnosti Apple mezigeneračně zlevnily. K dispozici už jsou také nejprodávanější chytré hodinky na světě – Apple Watch.

Apple Watch 7 má jednu parádní vlastnost, kterou všichni uživatelé jistě uvítají. Hodinky jdou z 0 na 80 % nabít za 45 minut. Výrobce také slibuje vyšší jas displeje, zejména tedy na přímém slunci. Americká společnost tyto hodinky označuje za produkt nové generace.

Cena startuje na 399 dolarech, což je v přepočtu zhruba 10 000 Kč. Naopak pod touto hranicí začíná cena nových iPadů. Má to ovšem svůj důvod, příliš novinek totiž neočekávejme. iPadu chybí podpora 5G, jedná se spíše o malé vylepšení jeho předchůdce.

Tím seznam ale zdaleka nekončí. Do konce roku 2021 mají být konečně představena bezdrátová sluchátka Apple AirPods 3. Jedna z hlavních funkcí, kterou sluchátka mají nabízet, je potlačení okolního hluku či prostorového zvuku.

Ještě jednoho překvapení se však letos dočkáme. Ano, ke konci roku má být odhalen MacBook Pro s úhlopříčkami displejů 14 a 16 palců. Měli bychom se také dočkat lepšího a výkonnějšího procesoru Apple M1X.

Tímto nám listina nových produktů končí. Alespoň co se aktuálního roku týče. Ať už jste tedy uživateli mobilních telefonů od Applu, nebo nedáte dopustit například na Apple Watch či MacBook, my vám především přejeme, ať máte z nových výrobků radost.

No a pro ty, co s výše uvedenými produkty nemáte žádnou zkušenost a rozhodnete se je vyzkoušet, věříme, že pro vás budou uživatelsky příjemné a intuitivní. To je totiž jedna z nejdůležitějších vlastností, kterou telefony či hodinky zkrátka musejí disponovat.

Zdroj: Apple

Oblíbené