Spojte se s námi


Celebrity

Spojí Oktagon síly se slavnou Gwen Stefani? Ondřej Novotný prozradil, že s ní jednal ohledně halftime show

Oktagon za sebou má dosud největší akci své historie. Na fotbalovém stadionu, pražském Edenu, se 8. června uskutečnil na nějakou dobu největší galavečer bojových sportů na našem území. Brzy se ale může organizace zapsat do světové historie. A může u toho být velké jméno ze světa hudby.

Publikováno

dne

Oktagon za sebou má dosud největší akci své historie. Na fotbalovém stadionu, pražském Edenu, se 8. června uskutečnil na nějakou dobu největší galavečer bojových sportů na našem území. Brzy se ale může organizace zapsat do světové historie. A může u toho být velké jméno ze světa hudby.

Největší MMA organizace nejen v České republice a na Slovensku, ale dost možná i v Evropě. To je aktuálně Oktagon, který za sebou má největší akci své historie. Je jisté, že minimálně na našem území už galavečer OKTAGON 58 jen tak brzy nikdo nepřekoná.

Akce v Edenu trhala rekordy sledovanosti, prosázených peněz či návštěvnosti. To, jak Karlos Vémola uškrtil Attilu Végha, což mimochodem skvěle napodobila zpěvačka Lucie Vondráčková se svým přítelem a bojovníkem organizace Zdeňkem Polívkou, si nenechalo ujít přímo na stadionu zhruba 28 tisíc diváků.

Fanoušci se dočkali také zajímavé halftime show. Během té šli do akce legendární PSH, průkopníci české hiphopové scény. Nechyběla státní hymna na úvod celého galavečera, proletěly také helikoptéry. Bylo to velké.

Do československé historie je zápis evidentní. Už na podzim se ale Oktagon může zapsat také do historie světové. Na svědomí může mít největší MMA událost v historii. Stačí, když na fotbalový stadion ve Frankfurtu dorazí zhruba 60 tisíc lidí.

Nakročeno k tomu je skvěle. Oktagon vyprodal drtivou většinu míst, aniž by se přesně vědělo, co se bude na akci dít. Plány jsou ale znovu velkolepé. Světové.

Doručí Oktagon světovou halftime show?

Jestliže PSH jsou v rámci naší hudební scény legendou, pak se Oktagon hodlá v Německu zajít ještě o něco dál. Promotér Ondřej Novotný přiznal, že si ohledně halftime show ve Frankfurtu volal s hvězdnou zpěvačkou Gwen Stefani.

„Frankfurt se nám povede, co se týká diváků. Tím pádem se nám povede, co se týká peněz. Jsme určitě na nule, takže dobré. Konečně pojďme něco vydělat a užít si to. Řešíme například halftime show,“ vyjádřil se šéf organizace v rozhovoru pro Spotlight.

„Najednou volám Gwen Stefani, jestli by nechtěla na halftime show. Říkala si o 700 tisíc eur, tak jsem jí řekl, že by to šlo za půlku. Najednou se bavíte s takovými lidmi. V tom je pro mě to dobrodružství. Najednou je to zajímavé,“ dodal Novotný.

Za zmínku stojí, že 700 tisíc eur je v přepočtu na koruny téměř 17,5 milionu. Není tedy pravděpodobné, že to klapne. Oktagon ale potvrdil, že míří vysoko. Určitě se tedy pokusí nalákat jinou velkou hvězdu.

Zdroj: SpotlightCZ, Oktagon MMA

Oblíbené