Spojte se s námi


Filmy a seriály

Špatná zpráva pro milovníky Stranger Things nebo Zaklínače. Premiéra nových sérií se i u řady dalších seriálů odkládá

Těšíte se už na novou sérii slavných seriálů, jakými jsou Stranger Things, Zaklínač nebo Wednesday? Pokud ano, bohužel vás musíme zklamat. Nejen u tří výše zmíněných seriálů čeká odklad premiéry.

Publikováno

dne

Těšíte se už na novou sérii slavných seriálů, jakými jsou Stranger Things, Zaklínač nebo Wednesday? Pokud ano, bohužel vás musíme zklamat. Nejen u tří výše zmíněných seriálů čeká odklad premiéry.

Pro fanoušky Stranger Things, Zaklínače nebo Wednesday, tedy seriály, jež se na Netflixu staly velice populárními, máme špatnou zprávu.

Nejen u výše zmíněných hitů totiž musíme očekávat odložení premiéry. Co se Stranger Things týče, o výrazném opoždění vydání páté řady jsme informovali už v jednom z předchozích článků.

Přestože stávka Sdružení amerických scenáristů skončila 27. září minulého roku, očekává se, že produkce páté řady potrvá až do roku 2024. To znamená, že datum vydání se pravděpodobně posune až na rok 2025.

Ve hře je dokonce i rok 2026. To pro fanoušky tohoto seriálu pochopitelně není dobrá zpráva. Ještě horší novinkou však je, že odložení vydání nové série potká i další velice oblíbené seriály.

Známý server Deadline totiž informuje, že nová řada Wednesday se ještě ani nezačala natáčet. Navíc se má produkce přesunout z Rumunska do Irska. Nové řady se tedy pravděpodobně dočkáme také až na začátku roku 2026.

Důvodem je ale také fakt, že se hlavní hvězda seriálu Jenna Ortega připravuje na roli v chystaném filmu Beetlejuice 2, na jehož premiéru se můžeme těšit už v září letošního roku. Nutno podotknout, o nových filmech v roce 2024 jsme rovněž už dříve informovali.

Nejen Stranger Things a Wednesday, opozdí se i Zaklínač a další

Podle posledních zpráv se s vydáním nové řady opozdí také Zaklínač. Produkce a natáčení čtvrté řady totiž nakonec začne až v březnu letošního roku a potrvá až do října. Kdy tedy můžeme očekávat premiéru nové řady?

Vzhledem k tomu, že autoři vstoupili do výroby třetí série v březnu roku 2022, skončili v září téhož roku a výsledný produkt publikovali až v létě roku 2023, nemáme pro vás v tomto případě dobré zprávy.

Musíme vzít samozřejmě v potaz plány Netflixu, ovšem navzdory takřka totožnému časovému harmonogramu v rámci výroby čtvrté série můžeme její vydání očekávat až v létě příštího roku. Netflixer mimo jiné uvádí zdržení i dalších seriálů. Například Sladké magnólie, Ginny a Georgia, Virgin River, Advokát, Rekrut a XO a Kitty.

Zdroj: Deadline, Netflixer, Instagram

Oblíbené