Spojte se s námi


Reality show

Sebastian a Andrea ze Survivoru mají nový podcast. Reakce fanoušků jsou smíšené

Na internetové platformě YouTube se na konci května objevil nový podcast s názvem Survivorovi. Za projektem stojí zpěvák Sebastian Navrátil a jeho přítelkyně Andrea Kalousová, kteří se oba zúčastnili reality show Survivor. V prvním díle probírají svoje pocity z letošního ročníku.

Publikováno

dne

Na internetové platformě YouTube se na konci května objevil nový podcast s názvem Survivorovi. Za projektem stojí zpěvák Sebastian Navrátil a jeho přítelkyně Andrea Bezděková, kteří se oba zúčastnili reality show Survivor. V prvním díle probírají svoje pocity z letošního ročníku.

„Každý na ostrově bojuje se svými démony,” říká o Survivoru Sebastian, který se zúčastnil letošní řady. Pro něj to dle jeho slov byly hlavně myšlenky na to, co se mu dělo v soukromém životě. Soutěž nakonec opustil kvůli zhoršujícímu se stavu jeho otce. Ačkoliv nikdy neměli blízký vztah, chtěl se s ním rozloučit.

V podcastu se ho partnerka Andrea ptá, jestli stihl to, co si přál. „Potkal jsem se s tátou. Bylo to hezké. Dodalo mu to hodně energie. Pro člověka v takové fázi jsou tyhle momenty asi ten největší lék. Myslím, že mu to dalo hodně,” popsal, co se stalo po jeho návratu z ostrova.

Zatímco Sebastian odešel v rané fázi soutěže, Andrea v rámci minulého ročníku strávila na tropickém ostrově téměř 70 dní. „Pro mě byla nevýhoda, že mě s tebou spojovali. Ale ty jsi si tam vůbec nestěžovala, a tak jsem měl pocit, že já si stěžovat taky nemůžu,” svěřil se Sebastian. Předešlá účast jeho partnerky v soutěži pro něj byla v určitých momentech inspirací.

Andrea chtěla, aby byl Sebastian na pobyt na ostrově lépe připravený než ona. On, jako člověk, který Survivor nesleduje, měl ale od reality show jiné očekávání a většinu rad si k srdci nevzal. Přesto se mnoho diváků stále domnívá, že měl šanci dostat se do finále.

Sebastian a Andrea dostávají kritiku

Reakce na podcast Survivorovi jsou po prvním díle velmi smíšené. Někteří diváci si nemohou vynachválit pohodovou atmosféru jejich rozhovoru a prosí o další díl. Ten zatím po třech týdnech nevyšel. Objevují se i reakce na neaktuálnost pilotního dílu, kdy se Sebastian zmiňuje o tom, že všichni chtějí soutěž opouštět, o čemž se diskutovalo zhruba měsíc před vydáním podcastu.

„Bohužel nevidím rozdíl mezi tímto podcastem a dalšími x rozhovory se Sebastianem po jeho návratu,” vyjadřuje svoje pocity jedna z divaček v komentářích. Na nedostatek originality upozorňují i další. „Každý s každým dělá podcasty, už je toho moc,” píše jeden z komentujících.

Survivorovi chtějí v podcastu probírat různá aktuální témata. Na konci prvního dílu ale nastínili, že by se rádi ještě několik dílů věnovali právě reality show Survivor. Zvažují, zda by mohli pozvat Radka nebo Jakuba Bínu, aby jim odvyprávěli jejich životní příběhy.

Zdroj: Youtube, TV Nova

Oblíbené