Spojte se s námi


Celebrity

RedFace zápas Kajínek vs Bejr se neuskuteční. Dle Kajínka se obě strany nedohodly, dle Bejra se jeho soupeř zalekl

Ke konci dubna oznámila organizace RedFace nečekanou zprávu. Její nový člen a promotér Aleš Bejr se měl ve svém prvním zápase utkat s bývalým slavným vězněm Jiřím Kajínkem. Duel se ale neuskuteční. Proč?

Publikováno

dne

Ke konci dubna oznámila organizace RedFace nečekanou zprávu. Její nový člen a promotér Aleš Bejr se měl ve svém prvním zápase utkat s bývalým slavným vězněm Jiřím Kajínkem. Duel se ale neuskuteční. Proč?

V pátek 26. dubna přišla organizace RedFace s další bizarní a nečekanou novinkou. Po dalším neúspěšném turnaji, který nicméně obletěl svět bojových sportů kvůli bizarním momentům, se vytasila s podpisem Jiřího Kajínka.

Aby toho nebylo málo, měl se utkat v boxu s Alešem Bejrem, tedy novou tváří a promotérem organizace. Psychopat donedávna byl součástí Clash of the Stars. To už je ale minulostí.

Ostatně už se v RedFace objevil také v roli promotéra. Jak mu to šlo, to musí posoudit každý sám. Jisté však je, že druhý Ondřej Novotný z něj rozhodně nebude.

V neděli nicméně došlo k oznámení další zprávy. Duel Kajínek vs. Bejr pod hlavičkou RedFace neproběhne. Důvody jsou víceméně nejasné. Konkrétněji promluvil pouze Psychopat. Kajínek detaily neprozradil.

Proč v RedFace nedojde k bitvě Kajínka s Bejrem?

Jiří Kajínek se k tomu, proč bitva neproběhne, vyjádřil na svém YouTube kanále. Mluví téměř deset minut. Leccos naznačuje. Nicméně zůstal víceméně hlavně u toho že jednání selhala až v samém závěru, kdy bylo téměř vše dohodnuto.

Několikrát opakoval, že jej to mrzí. „Vím, že budou padat tisíce otázek, na čem a proč jsme se nedomluvili, ale víte, to je interní záležitost RedFace a mě. Je to mezi námi. Snažili jsme se, aby to fungovalo. Nakonec jsme zjistili, že to fungovat nebude,“ nechal se slyšet.

To Aleš Bejr byl pro změnu na sociálních sítích RedFace o poznání konkrétnější a do svého rivala, jenž chtěl peníze za zápas využít na dokázání své neviny, se poměrně ostře opřel.

„Pan Kajínek odstoupil ze zápasu. Vše jsme splnili. Dostal záložičky a vše, na čem jsme se dohodli, bylo. Chtěl ale jednu záruku, kterou nedokážu splnit. Aby se mu nic nestalo. Zápas měl být v boxu. Davy budou šílet. Já mu nedokážu zajistit, že nepřilítne nějaký loket nebo tak něco,“ prohlásil Bejr.

Prý má ale zajímavou náhradu: „Psali jste mi, že si vybírám samé dědky, ale teď se máte na co těšit. Dostanu mladšího soupeře, než jsem já. Je to celosvětová celebrita bojových sportů a bude to bez pravidel.“

Zdroj: Jiří Kajínek, RedFace

Oblíbené