Spojte se s námi


Různé

Příběhy ze života: Je mi 74 let a protančím noc na diskotéce. Můj věk byste mi nehádali!

Lynne Zekis  tvrdí, že věk je jen číslo. Protancovala celou noc na DJ Fisherovi. Na tom by nebylo nic divného, kdyby jí netáhlo už na osmý křížek

Publikováno

dne

Lynne Zekis  tvrdí, že věk je jen číslo. Protancovala celou noc na DJ Fisherovi. Na tom by nebylo nic divného, kdyby jí netáhlo už na osmý křížek!

Linne Zekis se sama nazývá „stříbrnou sestrou“

Proč stříbrnou? Pamatuje časy, kdy si vlasy odbarvovala. Avšak jak přicházely roky, řekla si, že to nemá zapotřebí. Je přece krásná, i když má bílé vlasy. Naopak se svými stříbrnými šedinami chlubí. A vyzývá ženy, aby se přidaly k hnutí „stříbrná sestra“.

Sedmsedátka byla zlomová

Vlasy si barvila do sedmdesáti, ale říká, že se naučila přijímat život se vším všudy. A k tomu náleží i její vzhled. Ostatně, nemá se za co stydět. Svou úžasnou postavou a svůdným úsměvem předčí mnohem mladší ženy. Na diskotéce udivovala tanečními kreacemi a neutuchající energií. Věřili byste, že i 74 letá dáma může hýřit sex appealem?

Nesmírný obdiv  jí na jejím na jejím účtu TikTok @honest_aging skládají i mnohem mladší muži. Během krátké doby získala přes třicet pět tisíc fanoušků. Lidé v komentářích vyzdvihují její lifestyle, jenž absolutně popírá věk. Jedna osoba napsala: „Vypadáš úžasně! Opravdu inspirace, jak hýřit elánem bez ohledu na náš věk.“ Další komentoval: „Jsi krásná! Nutíš mě těšit se na sedmdesátku místo toho, abych se děsil.“

Další se přidává: „V žádném případě ti není 74. Vypadáš úžasně!“  A Lynne jim vzkazuje: „Dobrá genetika je také velkou pomocí.“ I mnohem mladší muži se jí svěřují a sdílí: „Je mi 26 a jsem unavený, když vstávám. Jsi mojí inspirací.“ Na to další přidává: „Pokud nestárnu jako ty, jsem fakt mimo.“ Někdo další dodal: „Kdo říká, že musíme přestat, protože stárneme! Mám v úmyslu tančit až do svého hrobu!!“

Lynne Zekis dokazuje, že i babičky se mohou oblékat svůdně a moderně

Lynne svým obdivovatelům vzkazuje:  „Nedovolte věku, aby si vás našel. A dělejte, co jste vždycky chtěli dělat bez ohledu na věk.“ Na diskotékách řádí v parádních outfitech ozdobených stříbrnými řetízky a nápaditými sponami. Nezapomíná ani na originální černé brýle.

Khaki minisukně a černé tričko? Proč ne!

 „Tohle je 74, nos si, co chceš,“ sdílí se svými obdivovateli. Klipy zveřejněné na jejím účtu TikTok @honest_aging se staly nesmírně populárními. Lynne Zekis dokazuje, že šik outfity se dají nosit v každém věku.

Lynne Zekis odhalila tajemství krásy svého mladistvého vzhledu

Mnozí ji mylně považují o desítky let mladší. Ona však přísahá na dva triky, na které nedá dopustit, jak uvedla pro The Sun. Uživatelé sociálních sítí ji hromadně prosí o tipy proti stárnutí. A Lynne s nimi ochotně dva zaručené triky sdílí. Tím prvním je lymfodrenážní masáž. Nicméně druhým trikem je Gua sha, jež prý dělá zázraky. A to se v případě „stříbrné lišky“ potvrzuje na sto procent.

Gua sha je tradiční čínská metoda

Ať se Lynne stará o své zdraví lymfodrenáží či technikou masáži Gua sha, je nesporné, že sledovanost na sociálních sítích roste. Lynn milují jak muži, tak ženy a ona jim vzkazuje: „Nenechte se zastavit věkem!“

Zdroje: The Sun, Tiktok, Instagram

Oblíbené