Spojte se s námi


Filmy a seriály

Policajt v Beverly Hills hlásí návrat! Na Netflixu se objeví pokračování kultovního akčňáku po 30 letech

Milujete Eddieho Murphyho v jeho legendární roli policajta v Beverly Hills? Máme pro vás skvělou zprávu: po 30 letech jsme se dočkali dalšího pokračování. 

Publikováno

dne

Milujete Eddieho Murphyho v jeho legendární roli policajta v Beverly Hills? Máme pro vás skvělou zprávu: po 30 letech jsme se dočkali dalšího pokračování. 

První díl Policajta v Beverly Hills a hit Crazy Frog 

Psal se rok 1984, když světlo světa spatřil komediální akčňák s Eddiem Murphym v hlavní roli. V té době nikdo netušil, že ústřední melodie filmu se o několik desítek let později stane o to slavnější díky šílenému žabákovi. Ano, melodie, kterou máme všichni spojenou s postavičkou Crazy Frog je cover verzí ústřední melodie filmu Policajt v Beverly Hills Axel F.

Policajt v Beverly Hills: Axel F

Tímto oslím můstkem se rovnou dostáváme k názvu nejnovějšího dílu – Policajt v Beverly Hills: Axel F. O čem bude pokračování kultovního filmu pojednávat? V hlavní roli Axela Foleyho se opět objeví Eddie Murphy a nebudou chybět ani staří parťáci Billy Rosewood (Judge Reinhold) a John Taggart (John Ashton), které doplní zbrusu nová tvář v podání Josepha Gordon-Levitta

Axel Foley se po letech opět vrátí do Beverly Hills a diváci se mohou těšit na ohromnou spoušť. Od jeho první návštěvy města již uplynulo neuvěřitelných 40 let a od poslední 30. Bylo tedy načase, aby se Eddie Murphy vrátil počtvrté a pobavil diváky po celém světě.

Jak je totiž zvykem tohoto policajta, který se s ničím nemaže a majetek města i ostatních lidí ničí ve velkém, přinese s sebou kromě akce i ohromnou dávku humoru.

Zajímavosti o filmu Policajt v Beverly Hills

Při natáčení prvního dílu dostal Eddie Murphy dostatek prostoru, aby mohl předvést svůj komediální talent. Právě to se z velké části postaralo o ohromný úspěch tohoto filmu.

Ve filmu Policajt v Beverly Hills použila policie Los Angeles satelitní sledovací systém, který byl předchůdcem GPS, ale v té době neexistoval. Ve skutečnosti se ale opravdu začal o pár let později používat. 

Eddie Murphy kupodivu nebyl prvním hercem, o němž se uvažovalo. Místo něj mohl postavu Axela Foleyho ztvárnit Al Pacino, Clint Eastwood či Sylvester Stallone

Proč si nenechat ujít čtvrté pokračování dobrodružství poldy z Detroitu?

Postava Alexe Foleyho, poldy z Detroitu, který po sobě skutečně nechává ohromnou spoušť, je vskutku kultovní a první díl této série byl prvním filmem, jenž se promítal ve více jak 2000 amerických kinech. Jedním z důvodů, proč si nenechat ujít čtvrté pokračování, je právě nostalgie a otisk, který po sobě zanechal v kinematografii první díl. 

Policajt v Beverly Hills: Axel F bude další akční oddechovka s ohromnou dávkou humoru, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. Film si můžete pustit na platformě Netflix od 3. července 2024.

Zdroje: Netflix.com, CSFD.cz, YouTube.com

Oblíbené