Spojte se s námi


Různé

Ohlasy diváků: Dostane se Thehaterys do duelu? Mikýř si dělá ze Survivor 2024 vlastní show. Filip je prý namachrovaný týpek, Ivana je vyhublá

Dostane se Thehaterys do duelu? Mikýř si dělá ze Survivor 2024 vlastní show. Filip je prý namachrovaný týpek, Ornella maká

Publikováno

dne

Survivor 2024: O soutěžících na začátku diváci věděli jen to, co o sobě sami řekli. O každém natočila Nova jejich vizitku. Názor jsme si sice udělat mohli, ale obrázek si o nich skládáme až teď. A někdy jsou jejich projevy fakt hustý.

Odezvy na zlatý tiket pro Skalického

Michal odstoupil ze soutěže. Je férové, že dostal zlatý tiket? „Tahle soutěž by měla být privilegium a měl bys tam být jen jednou. Má to být tvrdá soutěž, máš zdravotní komplikace, musíš ze hry pryč,“ ozývají se fanoušci Survivor.

Ráchel hru nedává

Diváci jsou naštvaní, že vůbec do Survivoru 2024 naskočila. Castingem prošly tisíce lidí a teď se mají dívat na Rachel, která nebojuje? Jaké jsou asi jejich pocity? Rachel naopak do světa vysílá zprávu, že se ve hře nehodlá dlouho udržet. Člověk by čekal od Ornelly, že to vzdá, ale ta maká. I když není žádný sporťák, překvapila.

Survivor 2024: Jackovi se fyzička vyhýbá

Sociální sítě nenechávají klidnými ani výkony Jacka. Je vidět, že se mu fyzička zdaleka vyhýbá. Plave pomalu, moc mu to neběží, ale může překvapit v sociální hře. Kde by mohl zúročit své znalosti z marketingu. Nicméně  jazyková bariéra je pro něho velkým mínusem.

Mile ho podpořila Rachel, když vzkázala divákům, že Jack je v angličtině úplně jiný člověk. I když se může zdát Jack jako outsider reality show, nenechme se mýlit. Právě takových lidí se  může někdo ujmout a hodí mu záchranné lano v podobě imunity. Pozice se v soutěži neustále mění. Survivor je nepředvídatelná reality show a vyhrát může každý.

Vzpomeňte na loňskou verzi Survivoru, kdy se Martin Slovák z jasného kandidáta na vyhazov přetransformoval na finalistu! Nicméně Jack boduje u dívčího osazenstva coby sympatický džentlmen. Věk i vizáž na to má.

Ukrývá Martin Carev imunitu?

Martin Carev vyvolává zdání nevýrazného samotáře. Netem létají domněnky, že není v kmeni oblíbený právě proto, že se s nimi nepaktuje. Navíc se šíří dohady, zda má Carev skrytou individuální imunitu?

Nejdiskutovanější jméno Survivor 2024 je Mikýř

Konečně fanoušek Survivoru! Právě takoví dávají soutěži tu pravou šťávu a odpich! Na rozdíl o nemastných neslaných účastníků, kteří se přijeli jen zviditelnit. I když dělá šou, vítězí jeho sportovní duch. Například když vyhraje jeho tým, běží k nim a má radost. Hra ho baví a nenechává ho chladným. Naopak své spoluhráče hecuje.

Hasič Filip neudrží nervy na uzdě

Psychická nepohoda se na něm podepisuje. Zmiňme jeho útok na Jacka, když Filip vystartoval a chytil Jacka doslova pod krkem, aby si nebral jeho syna do h*by. Bylo to, jako když pod hasičem roztopíš kotel.  Jack přesto zachoval klidnou hlavu.

Filip získává pomalu ale jistě nálepku cholerika a psychicky nevyváženého člověka. Hasič musí splňovat fyzické předpoklady, což Filip bezesporu splňuje. Nicméně hasič by měl být psychicky vyzrálý člověk, protože se denně setkává s šílenými tragédii, kde jsou i mrtví. Zde v hodnocení notně pokulhává.

Otázkou je, zda je to jeho taktika, jak se za sebe umí vzít, anebo se na jeho psychice podepisují drsné podmínky přežití na ostrově. Na druhou stranu, kdo není přímo v kotli, nemůže nikdy vědět, jak by se sám zachoval.

V kmeni Lovců nejsou role až tak rozdělené jako u Titánů

Nicméně se objevuje silná trojice Kuba, Filip, Thehaterys. Bandurko jede hru naoko, holky kamarádí na přeskáčku spolu. Jana dostává nápad. Sáhla by do silného článku sv. Trojice a první, koho by se chtěla zbavit, by byl Tomáš Rys. Dostane se Thehaterys do duelu? Pokud ano, má dle diváků velkou šanci jím vyjít jako vítěz.

Sociální hra se rozjíždí a diváky nenechává chladnými. Survivor 2024 začíná být změtí povah, osobnostních rysů, tvoří se aliance. Hra dostává spád a diváci se mají na co těšit. I když vytýkají pořadatelům, že aplikace Survivor nenabízí aktuální statistiky a k vidění je málo skládaček.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené