Spojte se s námi


Reality show

Reakce veřejnosti na Survivor 2024: Titáni odpadávají jako hrušky, soutěžícím není rozumět

Drama Survivor 2024 pokračuje. Další zdrcující zpráva pro Titány. Diváci glosují, že účastníci „vypadávají jako hrušky“
Čtvrtý díl Survivoru přinesl další „odpadlou hrušku“ jak vtipně glosují fanoušci na sociálních sítích. Soutěž opouští barmanka Katka. Kmeni Titánů se nedaří, sláva celebrit pohasíná.

Publikováno

dne

Čtvrtý díl přinesl další „odpadlou hrušku“, jak vtipně glosují fanoušci na sociálních sítích. Soutěž opustila barmanka Katka, kmeni Titánů se nedaří a sláva celebrit pohasíná. Fanoušci této reality show však kritizují i tvůrce pořadu.

Titáni dostávají od Lovců „za uši“

Celebritám se v Survivoru nijak zvlášť nedaří. Na druhé kmenové radě opouští Survivor barmanka Katka. Ta přibyla v nové čtveřici soutěžících, která původně měla průběh reality show oživit. Pravdou je, že Kateřina Balounová nebyla svým kmenem uvítána zrovna bouřlivě. Moderátor Ondřej ji napřímo vyzval se slovy: „Jaké to bylo otevřít ten box a konečně vstoupit na půdu Survivoru?“

Katka reagovala: „U nás to bohužel nebylo až tak veselý, ale chápu, že asi jako prostě mají asi hlad nebo nevím, ale určitě si myslím, že se to zlepší a pak budeme hrát všichni společně.“  Spíš si svojí řečí zavařila pro dny příští a netaktickou zmínkou o hladu si pod sebou sama podřízla větev.

Yenifer vítězí

V boji o osobní imunitu, kdy měli Titáni předvést svůj um ohledně šikovnosti a držení balancu, vyhrála influencerka Yenifer Cao. Byla to ona, která nejdéle udržela válec na tyči. Tím si zachránila alespoň pro tentokrát život, protože kmen pro ni nemohl hlasovat. Yenifer navíc mohla rozhodnout o druhém hráči či hráčce do duelu o vyřazení.

Survivor 2024: Yenifer neváhá a do duelu posílá barmanku Katku

Kateřina Balounová, coby téměř nováček, byla postavena ve hře proti topmodelce Denise. Na stolku měly chytat vyskládaná dřevěná kola. V tomto případě hrál prim postřeh. Zvítězila Denisa, jíž pomohlo, že dokáže udržet nervy na uzdě. Kateřinu porazila a vrací se do hry.

Další porážka pro Titány

Třicetiletá barmanka Kateřina, údajně ostrá jako břitva, musela bez odkladu ostrov opustit. Nevyužila svůj krátký čas k tomu, aby se s kmenem Titánů sžila. Už jen její příchod a přivítací řeč vyvolaly mezi účastníky jejího kmene nevoli. Nicméně přichází o oheň trosečníka a ostrov bezodkladně opouští.

Survivor 2024: Diváci si stěžují na špatnou kvalitu zvuku při přenosu

Sociální sítě zahltily rozzlobené připomínky sledujících diváků. Soutěžícím není dobře rozumět. Proto TV Nova zařazuje na jejich podnět občas i titulky. Dále diváci poukazují na ne zrovna dobře vybraný vysílací čas. Nejen to, že se Survivor vysílá pouze dvakrát týdně, ale navíc i v pozdních nočních hodinách.

Na to, že se má jednat o rodinnou podívanou, vysílací čas okolo desáté hodiny večerní je pro ně podraz. Nehledě na to, že se vysílání táhne až k půlnoci. Načež to je pro běžné diváky hodně nepříjemné, když mají brzy ráno vstávat do školy nebo do práce.

Jak je vidět, Survivor 2024 jitří city nejen u soutěžících ale i u diváků. I když sledovanost trochu pokulhává, přesto diváci i nadále hlídají vysílací čas. Přece jen se jedná o nevyzpytatelnou reality show s občas drsnými slovními přestřelkami. Co nám přinesou dny a díly příští? Jakého překvapení se opět dočkáme?

Zdroj: TV Nova

Oblíbené