Spojte se s námi


Novinky

O2 aréna hostí největší MMA turnaj v historii domácí scény. OKTAGON 43 nabídne jména jako Vémola, Kincl či Kozma

Největší sportovní událost na našem území tento rok? Minimálně jedna z největších určitě. OKTAGON MMA dělá obrovské pokroky a stále se posouvá vpřed. V sobotu nabídne v O2 aréně zřejmě nejkvalitnější turnaj, který byl na naší MMA scéně kdy k vidění.

Publikováno

dne

Největší sportovní událost na našem území tento rok? Minimálně jedna z největších určitě. OKTAGON MMA dělá obrovské pokroky a stále se posouvá vpřed. V sobotu nabídne v O2 aréně zřejmě nejkvalitnější turnaj, který byl na naší MMA scéně kdy k vidění.

V sobotu od 18:00 čeká zdejší sportovní scénu velká událost. Zaplněná pražská O2 aréna bude totiž hostit turnaj OKTAGON 43. Organizace jej promuje nejen jako nejdražší a největší turnaj v historii, ale také jako turnaj roku.

Třebaže kvalita Oktagonu neustále roste, je zřejmé, že podobně našlapaný turnaj už možná letos neuvidíme. Alespoň ne na našem území, byť se má uskutečnit také odveta mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou.

Právě Vémola bude jedním ze dvou hlavních aktérů i v sobotu. Soupeřem mu bude Patrik Kincl, dlouholetý rival, s nímž se utkal již před pěti lety a dokázal jej tehdy porazit.

Kincl je šampion střední váhy, Vémola kraluje polotěžké váze. Bojovat se bude o Kinclův pás. Pokud Vémola zvítězí, bude v tuto chvíli jediným právoplatným šampionem dvou váhových kategorií.

Dočkáme se ale i dalších velkých duelů. Na turnaji je totiž také pokračování projektu Tipsport Gamechanger o vítěznou sumu 300 tisíc eur. V pyramidě je jediný československý zástupce, David Kozma prověří Alexe Lohorého.

Kozma je bývalým šampionem welterové váhy. V Oktagonu nikdo nebyl držitelem titulu tak dlouho, nikdo nemá více titulových obhajob než on.

Do akce půjde i Louis Glismann. Žebříčkově nejvýše postavený bojovník Tipsport Gamechangeru v rámci světa v odvetě čelí Melvinu van Suijdamovi.

Mimo jiné se můžeme těšit na šampiona polské organizace FEN Roberta Bryczeka, kterého prověří Lee Chadwick. Představí se také bývalý šampion Oktagonu Mateusz Legierski, jenž se utká s Matějem Kuzníkem, bývalým šampionem GCF.

OKTAGON 43 program, zápasy

Patrik Kincl vs. Karlos Vémola
David Kozma vs. Alex Lohoré
Louis Glismann vs. Melvin van Suijdam
Robert Bryczek vs. Lee Chadwick
Mateusz Legierski vs. Matěj Kuzník
Robert Pukač vs. Miroslav Brož
Giovanni Melillo vs. Marek Mazúch
Amiran Gogoladze vs. Liam Etebar
Daniel Toledo vs. Marc Doussis
Ahmed Vila vs. Kim Thinghaugen
Matěj Daněk vs. Endrit Brajshori

Zdroj: Oktagon MMA, Ruik

Oblíbené