Spojte se s námi


Filmy a seriály

Nova šlápla vedle. Příchod expřítele jedné z účastnic do Love Islandu jde proti celému smyslu reality show

Těžko si jde představit příchod Majla do vily na Love Islandu jinak, než snahu produkce o zvýšení sledovanosti této reality show. Jedná se totiž o expřítele Diany, jedné z účastnic ve vile. Nešlo ale tohle umělé vyvolání dramatu už zcela mimo smysl a koncept této reality show?

Publikováno

dne

Těžko si jde představit příchod Majla do vily na Love Islandu jinak, než snahu produkce o zvýšení sledovanosti této reality show. Jedná se totiž o expřítele Diany, jedné z účastnic ve vile. Nešlo ale tohle umělé vyvolání dramatu už zcela mimo smysl a koncept této reality show?

Do reality show Love Island se hlásí lidé, kterým se doposud nepodařilo navázat osudový vztah a rádi by svého partnera konečně našli. Ve společné vile se tak potká hned několik lidí a pod neustálým dohledem kamer se snaží navázat nový vztah.

Zcela zjednodušeně řečeno se jedná o veřejně sledovanou seznamku. A i když se televize Nova snaží reality show prezentovat jako projekt, který chce účastníkům najít ideálního partnera, některé kroky produkce mohou svědčit spíše o opaku.

Pochopitelně za vším stojí hon za čísly a sledovaností. Už výběr účastníků může být v mnoha ohledech kalkul, jelikož se do vily zvou některé známé osobnosti z Instagramu. To by nejspíš nikomu nevadilo, dokud je však produkce zuby nehty nezačne držet ve vile, i když jsou podle pravidel soutěže na vypadnutí. Jako tomu bylo v případě Rachel.

V případě Rachel se můžeme jen dohadovat, zda šlo o úmyslný tah produkce, který měl u fanoušků rozdmýchat emoce, nebo o její neschopnost. Je to právě produkce pořadu, která určuje vývoj celé reality show a to, že jednu ze svých největších hvězd hned několikrát vystaví vyřazení, je nejméně na pováženou. Nicméně nešlo o jediný přešlap z její strany.

Docela úsměvná byla situace, kdy televize nechala fanoušky ze stávajících soutěžících skládat ideální páry, které pak dala dohromady. Pochopitelně, že se většina fanoušků rozhodovala pouze podle vzhledu, a tak vznikaly občas bizarní páry, které si neměly co říct nebo které vypadaly jako sourozenci. Sami účastníci se volbě fanoušků otevřeně vysmívali, a tak produkce ze svých diváků sama udělala hlupáky. Jinak to dopadnout nemohlo, a tak se páry zanedlouho vrátily do původních podob.

I nová událost, a to příchod Majla, se dá označit za celkem solidní přešlap. Jde totiž o expřítele Diany. Diana ve vile tvořila pár s Mikem a vše vypadalo růžově. Mikův příchod si v podstatě vymodlila a sama poté tvrdila, že k Mikovi začíná něco cítit. Vše, co spolu během pobytu ve vile budovali, ale zahodila během okamžiku.

Diana se totiž příliš nerozpakovala a hned skočila po Majlovi, který si pro ni dle jeho slov také přišel. Diana s Majlem začali tvořit ve vile nový pár, čímž tak produkce Mika úplně odstřihla. Ten posléze ze soutěže sám odešel.

„Každý má šanci na lásku“ je jeden ze sloganů reality show, který moderátorka Zorka Hejdová tak ráda opakuje. To ale v případě Mika neplatilo, ten svou šanci nedostal, respektive mu ji tvůrci soutěže hned vzali.

Zdroje: Redakce, Love Island

Oblíbené