Spojte se s námi


Reality show

Nikola má velkou šanci jako první Češka ovládnout Survivor. Hru zvládá skvěle, otázkou je její důvěryhodnost

Nikola je hráčka, která o sobě dává vědět dost často. A to nejen tím, že se přátelí s ostatními a je vcelku platným členem kmene, ale také tím, jakou hru rozehrála. Výsledkem je, že se dostala do finálové čtyřky a má velkou šanci získat jako první Češka titul Survivor. 

Publikováno

dne

Nikola je hráčka, která o sobě dává vědět dost často. A to nejen tím, že se přátelí s ostatními a je vcelku platným členem kmene, ale také tím, jakou hru rozehrála. Výsledkem je, že se dostala do finálové čtyřky a má velkou šanci získat jako první Češka titul Survivor. 

Ještě ji ale čeká dlouhý souboj, sama mezi třemi muži bude muset hodně přemýšlet, komu tentokrát hodí svůj hlas a s kým se bude i nadále „paktovat”. Tomáš jako jediný přeživší z aliance Piráta a Bandurka má na kahánku, je ale možné, že vymyslí tah, díky kterému Nikolu přetáhne na svou stranu.

Je opravdu veganka? Smyšlených příběhů může být několik

Nikola byla od začátku v kmeni Lovců, což znamená, že byla vybrána z „lidu”. Nepatří mezi celebrity, je to obyčejná holka. Co ale mnozí netuší, že je to velká milovnice reality show Survivor a nakoukaných má stovky a stovky dílů zahraničních sérií. Přesně tedy ví, jak se chovat, do koho šťouchnout, komu se vyhýbat a s kým vytvářet aliance.

V kmeni Lovců platila za hlavní kuchařku, navíc je to veganka, takže když Lovci vyhráli obrovskou kupu zeleniny v souboji o odměnu, byla to ona, kdo rozhodoval, jak se která zelenina použije a kolik se jí sní. Jak to ale bývá, i vybíraví lidé, kteří mají své zásady tam venku, je občas musí porušit.

Nikola tedy ochutnala například vařená vejce, která nejedla několik let. Naučila se jíst také maso a další potraviny, o kterých se jí v reálném životě může jen zdát. Nakolik je tedy pravdou, že je vegankou? Nakolik je pravda, že její babička a sestra zemřely při požáru? Nejen veganství si mohla vymyslet, aby se dostala více do hry a pod kůži hráčů, které potřebovala mít na své straně.

Nikola a její dojemná rodinná tragédie

Nikola šla do soutěže s tím, že ji vyhraje. Jako každý, kdo se nakonec dostal mezi ty nejlepší a odletěl na ostrov. Její příběh zná každý, kdo Survivor sleduje. Nikola přišla o velkém požáru o svou milovanou babičku a také o sestru. Rodinná tragédie ji poznamenala, po nějaké době se s ní postupně svěřila například trenérce Janě. 

V posledních dnech se ale ukázalo, že Márty, který vypadl před několika dny, jí nevěří ani slovo. Právě proto, že moc dobře ví, že má ostatní zahraniční série nakoukané a hráči se tam nebáli lhát přesně o takových záležitostech. Nikola si pevně stojí za svým a dnes již sdílí na sociálních sítích důkazy o tom, že nelhala a její rodina opravdu zažila peklo.

Proč by měla zvítězit právě Nikola?

Nikola se ukázala jako platný člen v kmeni. Zastane jakoukoliv práci, při soubojích o odměnu dá za všechny hráče vlastní krk. Ví, co se po ní chce a především je velmi silná v sociální hře. Dokázala si na svou stranu přihrát například Careva nebo Mikýře, se kterými tvoří v posledních dnech silnou alianci a podařilo se jim vyřadit Piráta i Bandurka.

Ukazuje také, že není z oceli. Po jednom ze soubojů zkolabovala přímo na pláži, nakonec se dala dohromady. A nedávno získala svou první individuální imunitu, po které toužila od začátku hry. Na odměnu s ní pak odjel také Mikýř a Martin, zatímco nechápajícího Bandurka nechala na ostrově. Právě on ji posledně vzal na odměnu s sebou.

Nikola nikomu neslibuje hory doly. Hraje přesně tak, jak potřebuje. Po poslední kmenové radě to vypadalo, že Pirát s Tomášem celou hru vzdávají ve prospěch trojice Nikola-Mikýř-Martin. Nikola ale přiznala, že kdyby dostala od Tomáše zajímavou nabídku, mohla by hlasovat proti Mikýřovi nebo Martinovi.

Jestli ji ale tato strategie dostane až do finálové trojky a následně k celkovému vítězství, je ve hvězdách. Její hra se ale líbí, a to nejen divákům, ale také porotcům, kteří o vítězi budou rozhodovat. V kmeni Taínos se možná ještě budou divit.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené