Spojte se s námi


Filmy a seriály

Netflix přichází s reality show Hra na oliheň! Vítěz si odnese přes 100 milionů korun

Publikováno

dne

Jihokorejský seriál Hra na oliheň byl nejsledovanějším v historii Netflixu. Díky jeho popularitě se nyní stal předlohou pro reality show, která bude inspirována jejím příběhem. Umírat se v ní nebude, ovšem vítěz si odnese přes 100 milionů korun.

Nejúspěšnějším seriálem Netflixu je Hra na oliheň. Jihokorejská série zaujala publikum z celého světa a není tak divu, že se připravuje druhá série.

To ale není vše, Netflix přichází s reality show, která bude tímto seriálem inspirována. Něco podobného jsme mohli vidět například u YouTubera Mr. Beasta, který z ní udělal povedené video.

Netflix se ale rozhodl z toho udělat ještě více materiálu a spustil casting na squidgamecasting.com pro ty, kteří by si chtěli hru zahrát.

Podmínkou je znalost angličtiny, ve kterém bude reality show tvořena. Do soutěže bude vybráno 456 lidí a ti spolu budou ve známých soutěžích bojovat o výhru.

Vítězem by se měl stát pouze jeden šťastlivec, jenž si odnese pohádkových 4,56 milionu dolarů, což je v přepočtu necelých 108 milionů korun.

Vítězi se tak výrazně změní život. Netflix již přišel s propagačním videem, které dozajista přitáhne pozornost velkého množství fanoušků.

Zdroj: Netflix, Hra na oliheň

Oblíbené