Spojte se s námi


Reality show

Mikýř znovu zabodoval u Ondřeje svým vtipem. Kmenová rada přinesla překvapení v podobě vyloučení Denisy

Na kmenovou radu se znovu jako outsideři vydali Titáni. Součástí kmene jsou nově dva bývalí hráči Lovců, Kristina a Tomáš. Policistka má na krku náhrdelník individuální imunity a v kmeni Titánů se zatím cítí dobře. To přiznal také gamer Tomáš.

Publikováno

dne

Na kmenovou radu se znovu jako outsideři vydali Titáni. Součástí kmene jsou nově dva bývalí hráči Lovců, Kristina a Tomáš. Policistka má na krku náhrdelník individuální imunity a v kmeni Titánů se zatím cítí dobře. To přiznal také gamer Tomáš.

Jak se cítí nováčci v nových kmenech? 

Jak ukázal poslední díl, výměna hráčů v obou kmenech je možná pro mnohé nevýhoda, ale Tomáš na kmenové radě potvrdí to, co si myslí o Lovcích většina hráčů v kmeni Titánů, ale také diváci – u Titánů panuje mnohem uvolněnější atmosféra, nikdo netaktizuje.

Opravdu vidím jako výhodu to, že jsme se vyměnili. U Titánů si povídáme o životě, pořád si máme co říct. U Lovců je to pouze taktizování, mluvení o hře, Titáni jsou mnohem uvolněnější,” odpověděl Tomáš na otázku, jestli vnímá výměnu pozitivně.

Také Kristině je v kmeni Titánů velmi dobře. Mikýř sice se svou rolí nemůže nic udělat, ale znovu ukázal svůj smysl pro humor. „Představ si, že tě vychovává tvoje mamka, pracuje a dře, aby ti koupila alespoň ponožky a udělala ti radost. Pak přijde táta, který má spoustu peněz, a koupí ti vodní skútr. Já na tom skútru samozřejmě jezdit budu, ale cítím se provinile,” vysvětlil Mikýř.

Po těchto slovech se moderátor zasmál a následně se vyjádřil také Pirát: „Když jsem přišel do kmene, tak jsem byl překvapený, jak se Lovci starají o svůj kmen. Poznal jsem širší škálu možností. Oni se tu nadřeli a je to cítit z toho kmene.

Kmen rozhodl pro Careva, do duelu Kristina poslala Denisu

Kmen nakonec svými čtyřmi hlasy rozhodl o tom, že v Titánech nemá pokračovat Martin Carev. Vypadal překvapeně, ale o to méně Denisa, která trochu počítala s tím, že do duelu znovu půjde. Vybrala ji Kristina, která v ní vidí jistě silnou hráčku, které je potřeba se rychle zbavit.

Soutěžní úkol bylo složit jednoduchou hádanku. Oba hráči měli k dispozici kostky s písmeny, z nichž měli vytvořit jednu větu. Záleželo tak na rychlosti a především bystrosti. Několik písmen již bylo připraveno jako nápověda. S hádankou si mnohem rychleji poradil Carev.

Denisa tak nedokázala vyhrát svůj druhý duel, pro ni tak skončila celá soutěž. „Doufala jsem, že když ta písmena otočím, tak mě to trkne. Tady jsem neměla ani potuchy, ale klobouk dolů,” podívala se směrem k Martinovi. „Asi už hlad, únava, není to jako když sedím na sedačce a říkám si: ‚vždyť to není tak těžký,” přiznala Denisa při loučení.

Poděkovala ostatním za účinkování v celé soutěži a po otázce, co si odnese, řekla: „Už nebudu plýtvat jídlem.” Také zmínila spoustu zážitků. „Pro mě těch 20 dní bylo minimálně jednou tolik. Ty vzpomínky budou na lidi, na místo, na ten přesun, když byly velké vlny. Jsem moc ráda, že jsem dostala šanci tady být,” uvedla nakonec modelka.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené