Spojte se s námi


Celebrity

Mikýř se v Survivoru svěřil s nepříjemnou historkou s vývarem. Kdo chce víc, nemá nic, říká s nadsázkou

Martin Mikyska je zatím ve třetí sérii Survivoru silným hráčem, nicméně ani jemu se nevyhýbají komplikace. Nedávno se tak Mikýř pochlubil svým soukmenovcům s nepříjemnou tragédií, ti se mu ovšem vysmáli.

Publikováno

dne

Martin Mikyska je zatím ve třetí sérii Survivoru silným hráčem, nicméně ani jemu se nevyhýbají komplikace. Nedávno se tak Mikýř pochlubil svým soukmenovcům s nepříjemnou tragédií, ti se mu ovšem vysmáli.

Letošní série reality show Survivor rozděluje veřejnost. Mnoho sledujících nejde pro kritiku daleko, stěžovali si zejména na dobrovolné odchody některých hráčů, kteří na ostrově nechtěli být a nechtěli hrát.

Nedávno ovšem čelil kritice MMA bojovník Samuel Krištofič, kterého můžeme znát i pod přezdívkou „Pirát“. Jak se zdá, leckdo mu nedokáže pro změnu odpustit to, že hraje. Poté, co musel vyměnit kmen, se dle nemalé části diváků změnil k horšímu. Slova chvály pro něj neměla ani Ivana Jirešová.

Lehké to nemá ani Martin Mikyska, populární youtuber. Mikýř se snaží bavit své soukmenovce, diváky, ale pochopitelně i sebe, aby byl co nejdéle v dobré náladě. Kritické momenty se snaží ustát s nadhledem.

Ne vždy se to daří. Například při sporu s Jackem Hamidem se zřejmě nekontroloval tak, jak by chtěl. Nic hrozivého to ale z jeho strany nebylo. Každý ale nedokáže přijít na chuť jeho smyslu pro humor a nedávné video, které zveřejnil instagramový účet Survivoru, to zřejmě nezmění.

Mikýř se svěřil s nemilou tragédií

Martin Mikyska musel stejně jako Samuel Krištofič opustit kmen Titánů a posílil kmen Lovců. Oba si rychle vybudovali slušnou pozici, oba hrají v novém kmeni slušně. Oproti začátkům právě u Titánů navíc mají větší radost z jídel.

Pirát dokonce prozradil novým soukmenovcům, že je kuchař a nadchnul je svým kuchařským umem, když jim zpracoval rybu na několik způsobů. Aby se spořádala celá, udělal i vývar. Právě ten ovšem způsobil trable Mikyskovi.

„Já musím říct jednu tragédii, která se stala,“ začal své přiznání Mikýř. „Včera jsem si dal asi pět hrníčků vývaru. Nikdo to nechtěl pít, bylo potřeba to sníst,“ pokračoval. V tom se mu zbytek kmenu začal smát, Pirát jej označil s nadsázkou za netvora. To však ještě nevěděl, co se dělo dál.

„Říkal jsem si, že živin je potřeba do sebe doplnit co nejvíc. Nakonec jsem byl devětkrát na záchodě. Kdo chce víc, nemá nic. Nepříjemné,“ uzavřel tragédii nadlehčeně Mikýř, kterému se nyní smějí fanoušci na sociálních sítích.

„Ho tam vytlemil i ten pták v pozadí,“ stojí v jednom z nejlajkovanějších komentářů. Jiní ovšem podotýkají, že je z Mikysky bolí hlava, fanoušci se jej ale zastávají s tím, že ne každý zkrátka dokáže jeho humor pochopit.

Zdroj: Survivor, Instagram

Oblíbené