Spojte se s námi


Různé

Lucinda Mullins šla na běžnou operaci, ale děsivě se zvrtla. Museli jí amputovat nohy i ruce. Přesto svůj život nepovažuje za tragédii

Lucinda Mullins šla na běžnou operaci, ale ta se zvrtla. Museli jí amputovat nohy i ruce!
Lucinda Mullinsonová (41) se připravovala na rutinní operaci ledvinových kamenů. Coby certifikovaná lékařská asistentka věděla, do čeho jde. Ale operace se neplánovaně zvrtla a po zákroku jí museli amputovat všechny končetiny.

Publikováno

dne

Lucinda Mullins (41) se připravovala na rutinní operaci ledvinových kamenů. Coby certifikovaná lékařská asistentka věděla, do čeho jde. Ale operace se neplánovaně zvrtla a po zákroku jí museli amputovat všechny končetiny.

Lucinda Mullins podstoupila běžnou operaci

Bohužel se u ní spustil pooperační septický šok. Sepse zasáhla nohy a mladé mamince nezbylo než si je nechat amputovat, uvádí LADBible. Nicméně i její ruce byly už natolik poškozené, že je lékaři v dalších dnech také amputovali.

Rodina ji podporuje včetně nejmladšího syna

Lucinda Mullins z Kentucky do té doby žila obvyklý rodinný život s manželem DJa (43) a svými milovanými syny dvanáctiletým Teeganem a sedmiletým Eastonem. Obzvlášť nejmladší syn se od své matky nehne ani na krok. Pomáhá jí jíst, češe ji a musí spát vedle ní.

Manžel DJ popisuje první dny po operaci: „Říkali, že je na dně útesu a že to bude ještě horší. Přešel celý týden a ona se nehýbala, nemluvila, nereagovala,“ prozradil. „Později nabyla vědomí a převezli ji do jiné nemocnice a napojili na ventilátor, aby pomohli jejímu srdci a plicím.“

Lucinda Mullins reaguje na svůj osud

Co by jiného doslova položilo, ji naopak pozvedá k životu. Je to až dojemné, jak dokáže mluvit žena s čtyřnásobnou amputací. Sdílí: “Překvapivě jsem nebyla rozrušená, nezpochybňovala jsem to. Nebyla jsem rozzlobená,“ hovoří o momentu, kdy se dozvěděla, co se s ní bude dít.

„Vím, že mě čekají těžké časy, ale už jen to, že můžu opět vidět moje děti a cítit podporu mé rodiny, mi dodalo pokoj, abych se s tím vyrovnala,“ dodává. „Řekla jsem lékařům, ať mi to řeknou všechno najednou. Vysvětlili mi, proč to musí udělat, aby mi zachránili život. Také mi řekli, že mě hned druhý den čeká operace, kdy přijdu o nohy,“ vzpomínala.

„Byla jsem spokojená. Byla jsme s tím smířená. Cítila jsem okolo sebe přítomnost Boha, který mi řekl, že všechno bude v pořádku. Byla jsem naživu a opět jsem viděla svou rodinu a přátele. Pokud to byla oběť, kterou jsem měla přinést, byla jsem s tím smířená,“ dodala.

Podle Lucindy amputace byl jediný způsob jak přežít a říká, že o tom nikdy nepochybovala. Pohled na její blízké jí vynahrazuje bolest a utrpení. Navíc posilněna svou vírou s pokorou dodává, že jejich příběh ještě neskončil.

Lucinda má odvážné plány

Touží se vrátit ke své práci certifikované lékařské asistentky v místní rodinné ambulanci, kde pracovala dlouhých 17 let. „Nedokážu si představit, že bych tam nebyla,“ končí svůj životní příběh Lucinda. Jenže to není všechno.

Životem těžce zkoušená maminka dvou malých dětí prosí všechny lidi, aby její příběh nepovažovali za smutný. „Má to šťastný konec. Jsem naživu. Můžu být se svými dětmi a manželem,“ řekla s úsměvem pro deník Daily Mail. Lucindin příběh je skutečnou inspirací nejen pro její rodinu, ale bezesporu i pro všechny ostatní.

Zdroje: LADBible, Daily Mail

Oblíbené