Spojte se s námi


Zajímavosti

KVÍZ: Dokážete vyjmenovat všechny účastníky Survivoru 2024?

Na konci února začala nová řada oblíbené soutěže Survivor. Jak dobře se vyznáte v účastnících? Zkuste si tento kvíz a pokuste se vyjmenovat co nejvíce soutěžících.

Publikováno

dne

Na konci února začala nová řada oblíbené soutěže Survivor. Jak dobře se vyznáte v účastnících? Zkuste si tento kvíz a pokuste se vyjmenovat co nejvíce soutěžících.

Česká verze reality show Survivor je již v plném proudu a její účastníci již naplno rozjeli své taktiky, se kterými na ostrov přijeli. Proto je na místě si všechny účastníky ještě jednou připomenout, a to formou kvízu.

Vaším úkolem bude v časovém limitu vyjmenovat všechny soutěžící letošní řady této úspěšné reality show. A to jak ty z řad slavných osobností z kmene Titánů, tak i běžné soutěžící, jež soupeří v kmeni Lovců.

Kvíz o Survivoru si můžete pustit níže. Přejeme hodně štěstí při vyplňování!

Na celý kvíz budete mít časový limit v celkové délce 11 minut. Dohromady je pro stoprocentní splnění potřeba vyplnit všech 24 jmen, které budou soupeřit o titul československého Survivora pro rok 2024.

Chápeme, že na některá jména bude velice těžké si vzpomenout. Přeci jen všichni nedostávají na televizní obrazovce stejně prostoru, navíc zapamatovat si soutěžící z řad Lovců je také o poznání obtížnější. Proto postačí, pokud vyplníte pouze křestní jméno soutěžícího nebo jeho přezdívku. Systém vám to automaticky započítá jako správnou odpověď.

Výjimkou je pouze jméno Martin, které se u soutěžících sešlo hned čtyřikrát. Zde tedy budete muset skutečně napsat celá jména těchto účastníků, případně jejich přezdívky, pod kterými jsou v soutěži známí.

Abychom vám však pátrání v paměti usnadnili, u každého soutěžícího jsme vám jako nápovědu připsali jeho věk a povolání. Z povolání také snadno odtušíte, zda se jedná o muže, nebo o ženu. S postupem času a s přibývajícími správnými odpověďmi se vám tato nápověda bude čím dál více hodit.

Nezapomeňte se pak se svým konečným výsledkem pochlubit v komentářích, případně si posléze můžete vyzkoušet další z naší série kvízů.

Zdroje: TV Nova, Voyo, Sporcle

Oblíbené