Spojte se s námi


Různé

Krystyna Pyszková se stala nejkrásnější Češkou světa. S přehledem porazila finalistky z Libanonu, Trinidadu, Tobaga i Botswany

Krystyna Pyszková: Zářivý úsměv blonďaté sympatické Miss World se rozletěl do světa. Novináři opěvují její krásu, kterou v přímém přenosu v Bombaji ocenil i ministr zahraničí Jan Lipavský. Krystyně to s korunkou Miss a šerpou náramně slušelo.

Publikováno

dne

Krystyna Pyszková: Zářivý úsměv blonďaté sympatické Miss World se rozletěl do světa. Novináři opěvují její krásu, kterou v přímém přenosu v Bombaji ocenil i ministr zahraničí Jan Lipavský. Krystyně to s korunkou Miss a šerpou náramně slušelo.

Kvůli poruše letounu měla česká diplomatická mise v Indii nevyžádanou zastávku. Delegace využila náhlý volný čas a přijala pozvání na světovou soutěž prostřednictvím ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko. Pyszkovou tak ministr Lipavský osobně podpořil.

Ministr Lipavský popřál nově korunované vítězce

Mimochodem ministr Lipavský byl mezi prvními, jenž popřál vítězce na síti X vše nejlepší. Reagoval se slovy: „Skvělé zprávy!“ Načež dále dodává: „Měl jsem možnost ji osobně podpořit minulý týden při neplánovaném dlouhém mezipřistání v Indii a moc jí tento úspěch přeju. Hodně štěstí v další kariéře!“

Miss World popřála i bývalá misska Taťána Kuchařová

Další upřímnou gratulantkou je modelka Taťána Kuchařová, jež získala stejný titul před dlouhými osmnácti lety. Nicméně stále září na modelingových pódiích a často o ní slyšíme. „Je to absolutní pecka,“ napsala na Instagram. „Konečně budu mít v Česku parťačku,“ dodává s úsměvem.

Pročež dle jejích slov zisk titulu Miss Word představuje hlavně privilegium a závazek na celý život. Nicméně Kuchařová ví, o čem hovoří. Je už jakýmsi dobrým počinem, že missky mají své nadace. Načež nadace Kuchařové Krása pomoci pomáhá především seniorům, což je často opomíjené téma.

Krystyna Pyszková: K dalším gratulantům se přidává i město Třinec

V Třinci současná Miss World Krystyna Pyszková vystudovala gymnázium. Starostka Třince Věra Palkovská pro Českou tiskovou kancelář prozradila, že se chystá Miss World náležitě přivítat. A příbuzným už srdečně pogratulovala.

Ocenila, že Pyszková skvěle reprezentovala Českou republiku, potažmo ve světě neznámý Třinec. Nezapomněla ovšem podotknout, že  Třinec žije i úspěšným hokejem. HC Oceláři Třinec získali již pět titulů mistrů republiky a nově se k mistrům přidává i světová mistryně!

Krystyna Pyszková a další známé Češky v soutěžích Miss

Ke známým misskám se přidává česká vicemiss Alena Šeredová, jež obsadila na soutěži Miss World v roce 1988 čtvrté místo. Neméně známou je Miss Europe 1995 Monika Žídková. Do síně slávy vstoupila v roce  2012 Miss Earth Tereza Fajksová.

Zdroje: extra.cz, aktualne.cz, Český rozhlas

Oblíbené