Spojte se s námi


Reality show

Komentář: Ze slavných osobností by mohli v Survivoru dojít daleko Sebastian, Carev a Cao. Na odstřel bude Koktová

Produkce televizní soutěže Survivor se konečně rozhodla zveřejnit jména účastníků. A jedná se o poměrně zajímavý výběr. Kdo by mohl v soutěži zaujmout a dojít daleko? Dle mého názoru by to mohl být někdo z trojice Sebastian Navrátil, Martin Carev a Yenifer Cao.

Publikováno

dne

Produkce televizní soutěže Survivor se konečně rozhodla zveřejnit jména účastníků. A jedná se o poměrně zajímavý výběr. Kdo by mohl v soutěži zaujmout a dojít daleko? Dle mého názoru by to mohl být někdo z trojice Sebastian Navrátil, Martin Carev a Yenifer Cao.

Část složení účastníků letošní řady Survivoru je venku a dle jmen se máme na co těšit. Diváky zatím nejvíce zaujmou jména jako Sebastian Navrátil, Martin Mikyska, Samuel Krištofič nebo Rachel Karnižová. V tomto článku se ale pojďme podívat, kdo má šanci nejvíce uspět.

Ve složení vidím tři favority

Samozřejmě je velice těžké určit předem favorita. Do hry totiž vstupují i jiné faktory, jako je zdraví účastníků či dokonalost sociální hry. Je tak možné, že účastníka ze hry vyřadí zranění ze soutěže, i když by měl hru skvěle rozehranou. Na druhou stranu se v téměř každém Survivoru stává, že opticky nejsilnějšího hráče kmen ze svého středu vyřadí.

Dle mého názoru by černým koněm letošního Survivoru mohl být Sebastian Navrátil. Chápu, že mnoho lidí jej jako favorita nevidí, nicméně mám opačný názor. Sebastian je poměrně známou a oblíbenou osobností. Už jen to hraje zčásti roli. Myslím si, že sociální hru bude také umět hrát velice dobře, to by mohl mít nacvičené ze své časté komunikace s fanoušky.

A rovněž na tom bude nadprůměrně i po sportovní stránce. Pokud chcete být známý zpěvák a fanoušky bavit svojí show, automaticky k tomu musíte mít dobrou fyzičku. Sebastian se navíc věnuje i bojovým sportům, díky kterým bude moci na opuštěném ostrově čerpat energii, i když ostatní už budou zcela vyčerpaní. Sám v něm zároveň nevidím úplně vůdčí osobnost, což by mu také mohlo svědčit. Tudíž by se neměl stát hrozbou pro kmen a tedy i nepřítelem číslo jedna. Za mě dojde Sebastian daleko.

K němu bych přidal Martina Careva. Stejně jako Sebastian, i on je na tom fyzicky velice dobře a svému kmeni bude ze soutěží přinášet potřebné body. Jedná se také o zkušeného cestovatele, jenž má na sociálních sítích řadu fanoušků. Pokud tedy zvládne sociální hru, do sloučení by se neměl mít problém dostat.

Možná to je pro vás trochu překvapení, nýbrž do výběru jsem zařadil i Yenifer Cao. Tato sympatická influencerka na první pohled nebude působit jako hrozba, to jí zajistí potřebný čas, aby rozehrála hru. Díky pravidelnému cvičení je na tom Cao pohybově velice dobře, souboje by tak mohla i vyhrávat, díky čemuž si jí bude kmen vážit a nebude proti ní hlasovat. V případě této influencerky bude klíčová sociální hra. Pokud ji zvládne dokonale, mohla by všechny překvapit.

Mikýř s Pirátem skončí pod vrcholem

Pro většinu může být favoritem Martin Mikyska nebo Samuel Krištofič. Dle mého tomu tak nebude. Martin Mikyska bude nepochybně velice silným hráčem, navíc je to sportovec, takže na tom bude dobře i v týmových soutěžích. Bohužel ale je tu jedna věc, která může jít proti Mikýřovi.

Řeč je o strachu ostatních v kmeni. Myslím si, že ostatní budou vnímat Mikýře jako velice silného hráče (a ono tomu tak skutečně bude). Až tak silného, že jej jako silného hráče vyřadí. Ale nechme se překvapit, třeba se Mikýř nechá v úvodu soutěže „vést“ ostatními a svou silnou stránku v podobě taktiky vytáhne až v průběhu soutěže. To by pro něj mohla být účinnější strategie.

A dále je tu Samuel Krištofič, alias Pirát. Ten bude značně silný v týmových soutěžích. Jeho vliv se ale bude oslabovat postupem času s tím, jak bude kmenu docházet jídlo. Vzpomeňme si například na Gábora Borárose, jenž se také zpočátku jevil jako silný hráč, poté mu už ale nezbyla žádná energie a musel ze hry. Pokud ale Pirát dokáže upozadit své ego a poprat se s nepříznivými podmínkami, mohl by v soutěži překvapit.

A kdo půjde ze hry?

Pojďme se ještě v rychlosti podívat na druhou stranu a na to, kdo by mohl soutěž opustit hned v úvodu. Dle mého názoru to bude Ornella Koktová, jež nebude příliš silná v soutěžích, rovněž nebude oplývat neprůstřelnou strategií. To jí bude stát místo.

Otázkou pak ještě zůstává Rachel Karnižová. Účastnice Love Islandu na tom fyzicky nebude úplně zle, nicméně bude záležet především na její tváři, jakou na začátku hry nasadí a zda se jí podaří ji udržet. Pokud nezvládne sociální hru, bude pro ostatní v těžkých chvílích spíše přítěží.

Oblíbené