Spojte se s námi


Reality show

Komentář: Letošní ročník Survivoru je bohatý na dobrovolné odchody. Celebrity nepochopily smysl hry

Publikováno

dne

Podle mnohých fanoušků je letošní ročník reality show Survivor tím nejhorším, který TV Nova odvysílala. Předchozí ročníky byly mnohem lepší, letos to zatím nevychází především celebritám, které se sice na soutěž těšily, nakonec to ale vzdávají jedna po druhé.

Ornella kvůli zdraví, Rachel kvůli životnímu stylu

Podnikatelka Ornella vydržela v soutěži celkem dlouho. Její manžel Pepa Kokta avizoval, že bez jídla bude jeho manželka protivná a dlouho nevydrží. Možná to bylo kvůli jídlu, ale Ornella jedné noci omdlela, nebylo jí dobře, pomáhat jí musel Martin Carev a nakonec skončila v nemocnici.

Po několika dnech se Ornella vrací na kmenovou radu, kde ale oznámí, že v soutěži pokračovat nebude a dobrovolně odstupuje. Rozhodnutí padlo na základě toho, že má doma tři malé děti a nebude riskovat své zdraví jen kvůli soutěži. Ostatní ji podpořili a vyprovodili potleskem.

Rachel sice také sama řekla, že chce jít domů, ale neměla k tomu žádné zdravotní důvody. Ostatní z kmene si vyslechli její příběh, který už slyšeli Lovci, a to hned několikrát. Rachel si zřejmě Survivor představovala asi trochu jinak, než to ve skutečnosti bylo. 

Velmi jí chyběl její životní styl, který diváci znají z Love Islandu. Tam měli soutěžící veškerý luxus a komfort, o kterém se normálnímu smrtelníkovi ani nezdá. A právě to Rachel chybělo natolik, že probrečela několik dní a nocí, a nakonec se rozhodla skončit. 

Důvody jsou slabé, moderátor Ondřej je z hráčů v rozpacích

Nebyl to ale jediný důvod. Jako ten další uvedla své vztahy s rodiči, které nejsou zrovna nejlepší. Na kmenové radě slíbila matce i otci, že už do žádné reality show nepůjde, a Lovci nakonec rozhodli o jejím vyřazení. V duelu se utkala proti Filipovi a Jackovi, ale ve hře se vůbec nesnažila.

Jak to vypadá, celkově jsou soutěžící z kmene Titánů slabší, co se týče emocí a výdrže. Možná nečekali, že bude soutěž tak náročná. Na druhou stranu se jedná již o třetí ročník a je tak jasné, že to není procházka růžovým sadem. Spousta hráčů před samotnou soutěží tvrdila, že je dobře připravena. 

Realita na ostrově je ale daleko drsnější. Herečka Ivana Jirešová například trpí velkou zimou. Netrápí ji tak hlad, jako většinu jejich soukmenovců. Nicméně těch, kteří se rozhodli jít hrát a soutěž vyhrát, je více než těch, kteří chtějí odejít bez boje. 

Následující díly a dny tak mohou rozhodnout o spoustě věcech. Konečný vítěz bude vybrát odbornou porotou, která se skládá z vyloučených hráčů. Hodnotí se nejen samotná hra, ale také taktika nebo vztahy mezi jednotlivými hráči.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené