Spojte se s námi


Novinky

Karel Janeček příští týden pravděpodobně oznámí kandidaturu na prezidenta ČR!

1,

Publikováno

dne

Ambice miliardáře Karla Janečka v kandidatuře na prezidenta České republiky jsou poměrně jasné, samotný matematik bude mít 21. ledna tiskovou konferenci a již nyní je téměř jasné, co se na ní veřejnost dozví.

21. ledna 2022 proběhne tisková konference Karla Janečka, českého matematika a miliardáře, který své ambice v prezidentské kampani ukázal již v minulosti.

A to zejména v pořadu Český slavík, kde měl v závěru dlouhý monolog, po kterém již mnozí předpokládali, že byl s určitým úmyslem.

Na dotazy novináře Čestmíra Strakatého odpověděl, že v lednu veřejnosti oznámí, zda se rozhodne na prezidenta České republiky kandidovat, odpověď je tak nyní v podstatě jasná.

Jeho kandidaturu potvrzuje i jeho nový web Tohle jsme my, který již funguje a můžeme si na něm vidět již poměrně rozsáhlou kampaň.

Tu spouští v podstatě hned a začínají být vidět i billboardy odkazující právě na tento web. Můžeme tak očekávat kampaň, který je v tuzemských vodách nevídaná.

A proč je tisková konference zrovna 21. ledna? Důvod je prostý, a to Janečkova láska k číslu 21. Samotná akce začíná dokonce v 10:21, což je opravdu netradiční.

Zdroj: Čestmír Strakatý

Oblíbené