Spojte se s námi


Různé

Jaromír Soukup se opět objeví v duelu Clash of the Stars. Derniéra s Bejrem? Takovým způsobem končit nechce, říká Le Sy

Jaromír Soukup se na začátku roku objevil na galavečeru Clash of the Stars vůbec poprvé v roli bojovníka. V kleci se setkal s Alešem Bejrem. Měl to být vůbec jeho poslední zápas. Jak se ale zdá, nebude tomu tak.

Publikováno

dne

Jaromír Soukup se na začátku roku objevil na galavečeru Clash of the Stars vůbec poprvé v roli bojovníka. V kleci se setkal s Alešem Bejrem. Měl to být vůbec jeho poslední zápas. Jak se ale zdá, nebude tomu tak.

Organizace Clash of the Stars se pomalu připravuje na letní turnaj v Ostravě, nicméně řeší i některé věci směrem do budoucna. Například další zápas mediálního magnáta, který si střihl premiéru v COTS na začátku roku.

Psal se 27. leden, když se Jaromír Soukup objevil v kleci čím dál populárnější organizace poprvé. Měl to být i jeho poslední zápas v bojových sportech. Do klece se s ním postavil Aleš Bejr.

Chování Psychopata je proslulé. Neočekávalo se, že by s ním Soukup dokázal držet krok, co se týká neférovosti. Ostatně i díky tomu Bejr prohrál na diskvalifikaci. Že by ale Jaromír fanoušky bavil, to se říci nedá.

Na tiskových konferencích i v pořadu B4THECLASH působil otráveně, v komentářích jej kritici nešetřili. A třebaže Soukup chtěl končit kariéru a duel s Bejrem měl být jeho derniérou, opak bude pravdou.

Jaromír Soukup se ještě letos vrátí do klece

Už v únoru, zhruba dva týdny po zápase, Jaromír Soukup změnil svůj názor a začal mluvit o tom, že by chtěl ještě jednou bojovat. Že to není jen jeho touha, ale zájem má i Clash of the Stars, potvrdil promotér Tomáš Le Sy.

„Jaromír chtěl mít ten zápas s Alešem Bejrem jako svou derniéru, ale je logické, že takovou výhrou fakt končit nechce,“ nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz.

„Připravujeme mu další zápas. Teď nebude v Ostravě, ale řešíme to. Na pana Soukupa se určitě ještě můžete těšit,“ dodal Le Sy.

Mimo ostravský turnaj nejsou žádné další akce COTS prozatím veřejně a oficiálně oznámeny. Stejně tak zatím nejsou indicie, s kým by mohl vstoupit Soukup do klece.

Zdroj: eXtra.cz, Clash of the Stars

Oblíbené