Spojte se s námi


Celebrity

Jaromír Soukup mluví o další bitvě v Clash of the Stars. Rád by si střihl další zápas

Mediální magnát Jaromír Soukup za sebou má premiéru v organizaci Clash of the Stars. Příliš se nepočítalo s tím, že by měl po bitvě s Alešem Bejrem pokračovat, nyní však sám začal mluvit o tom, že by si rád střihl další duel. S kým?

Publikováno

dne

Mediální magnát Jaromír Soukup za sebou má premiéru v organizaci Clash of the Stars. Příliš se nepočítalo s tím, že by měl po bitvě s Alešem Bejrem pokračovat, nyní však sám začal mluvit o tom, že by si rád střihl další duel. S kým?

Jaromír Soukup se 27. ledna ukázal vůbec poprvé coby bojovník na turnaji Clash of the Stars. V minulosti se už na galavečeru čím dál populárnější organizace objevil jako host, až nyní byl v roli toho, kdo zápasil.

Jeho soupeřem byl Aleš Bejr, známý rovněž jako Psychopat. Kontroverzní youtuber neustále dělá problémy a nejinak tomu bylo před duelem s mediálním magnátem. Ať už při natáčení pořadu B4THECLASH, na tiskové konferenci či během vážení.

Ještě než došlo na bitvu, byly vypsány kurzy. Sázková kancelář Fortuna dokonce ve speciálních sázkách nabídla sázkařům možnost vsadit si na to, že Bejr prohraje na diskvalifikaci. Ostatně se to tak nějak očekávalo. A také se to stalo.

Zápas Soukup vs. Bejr se měl odehrát celý podle pravidel boxu. Ostatně bývalý partner Agáty Hanychové má v boxu zajímavé zkušenosti. I proto mohl mít navrch. Psychopat na něj ale vletěl agresivně, hlavičkami a posléze i kopy.

Došlo tedy k diskvalifikaci a mediální magnát se mohl radovat z výhry. Promotér Tomáš Le Sy v živém vysílání tvrdil, že se domnívá, že už Soukup znovu bojovat nebude. Nyní ale sám potvrdil, že se další bitvě nebrání.

Jaromír Soukup chce další zápas

Účast mediálního magnáta v Clash of the Stars byla pro mnoho fanoušků spíše zklamáním. Jaromír Soukup totiž často působil, že nechce přistoupit na bizár, díky kterému organizace proslula. Nehrál hru, která se od něj čekala. Jako kdyby v organizaci ani nechtěl být.

Proto není velký počet těch, kteří by chtěli vidět jeho další zápas. Neumí udělat show. Nicméně v jednom ze svých pořadů na televizní stanici Barrandov dostal otázku od speakera Jíry na další duel a odpověděl překvapivě.

„Měl jsem hlavní zápas s Bejrem, ale nevěděl jsem, že je to takovej p*****utka, takovej s**č, který nechtěl boxovat. Rozčiluje mě to. Asi bych něco vzal, když mi něco nabídneš,“ reagoval Soukup.

„Je mi úplně jedno, s kým to bude. Jestli to bude Mike Tyson, John Fury. Je mi to jedno,“ pokračoval. V tom Jíra zmínil populárního Jakea Paula, na což Soukup odpověděl pohotově: „Toho asi nezaplatíš, ale klidně. Klidně. Jen to nesmí být takový s**č.“

Zdroj: Jaromír Soukup, Instagram, Clash of the Stars

Oblíbené