Spojte se s námi


Novinky

Jakub Voráček stihl za dva dny na Instagramu nasbírat více než 50 tisíc sledujících. Připomeňte si jeho nejlepší hlášky

Kromě toho nejkrásnějšího, tedy zlaté medaile, přineslo hokejové mistrovství fanouškům ještě jednu věc: novou oblíbenou sportovní moderátorskou dvojici. Dobrou zprávou je, že Voráček je konečně na Instagramu! Můžeme se těšit na další vtipné hlášky a komentáře?

Publikováno

dne

Kromě toho nejkrásnějšího, tedy zlaté medaile, přineslo hokejové mistrovství fanouškům ještě jednu věc: novou oblíbenou sportovní moderátorskou dvojici. Dobrou zprávou je, že Voráček je konečně na Instagramu! Můžeme se těšit na další vtipné hlášky a komentáře?

Dvojici Záruba a Voráček jsme potřebovali

Hokejové mistrovství by nebylo stejné bez dvojice Voráček Záruba. Bývalý hokejista a moderátor ČT vytvořili dokonalé duo a během jednotlivých zápasů nás bavili svými trefnými a vtipnými komentáři. 

Nejoblíbenější česká dvojice? Závoru milují všichni!

Toto duo je v internetových kolážích často označováno, jako pár letošního roku. Mezi českou veřejností se dočkali ohromné popularity a lze je zařadit na první příčku aktuálně nejsledovanějších českých dvojic. Na tomto postu vystřídali manželé Babišovi, před kterými patřila první příčka Hanychové a Soukupovi. 

Svými výkony dokonce zastínili i ty nejlegendárnější dvojice České televize – dua Kostková a Eben a Pošťák Ondra a Ester.

Jakube, vítej na Instagramu!

Jakub Voráček si před finálovým zápasem nečekaně založil účet na Instagramu a hned v prvním příspěvku lákal na sledování finálového zápasu mezi Českem a Švýcarskem. Zároveň uvedl, že jako moderátor pociťuje mnohem větší podporu fanoušků a příval slávy, než v dobách, kdy byl aktivním hráčem.

S tím se nedá než nesouhlasit. Jeho dosavadní hokejová kariéra byla skvostná, ale ve chvíli, kdy kývl na nabídku Roberta Záruby spolukomentovat hokejové mistrovství světa, vzniklo nové ikonické duo, které si oblíbil snad úplně každý Čech.

Jakuba Voráčka najdete na Instagramu pod přezdívkou @voras93, což je kombinace jeho přezdívky a čísla dresu. Počet jeho sledujících již přesáhl hranici padesáti tisíc a tím se potvrzují slova pod jeho prvním příspěvkem. Skutečně se teď těší větší slávě, než v době, kdy hrál. 

Energii Záruby a Voráčka jsme během mistrovství potřebovali všichni

Přestože profesionální hráči mají spoustu zkušeností a znají nejen samotné hráče, ale i nejrůznější triky, málokdy se osvědčí v roli sportovních komentátorů. Toto ovšem zcela popřelo duo Závora (Záruba+Voráček). Jejich hlášky během letošního MS v hokeji se totiž staly legendárními. V komentování se střídali, nešetřili vtípky a hlášky sypali z rukávu jako esa při partii pokeru. Které jsou ty, jež vstoupí do dějin?

Výběr nejlepších hlášek Voráčka v křesle moderátora

Jak se říká, protiklady se přitahují, což se ověřilo také v případě Záruby a Voráčka. Jejich hlášky tak bavili fanoušky u televizorů a mnohé z nich se již stihly stát vitálními. 

  • Robe, teď si na chvilku vypnu mikrofon!
  • Už můžu? Už můžu? Já to řeknu, Roberte!
  • Já si musím uvědomit, že nejsem doma na gauči, Roberte. Já jsem trošku emotivní tady v těch situacích. 
  • Teď musíme na čtyři minuty Švýcary zmáčknout. Dostat se do jejich třetiny a upéct je na pekáči.

Společné hlášky Závory, které nás bavily u televizních obrazovek

Nebyl to ale pouze Kuba Voráček, který nás bavil svými postřehy. Moderátoři se totiž doplňovali a navzájem glosovali své výroky. Když například Robert Záruba popisoval chování Červenky na ledě slovy: “ Teď Červenka udělal dva rychlejší kroky, jako že by šel do úniku, ale…” , Voráček na něj pohotově navázal: “Pak si uvědomil, že je mu 38 let a vzal to na střídačku.”

Pokud na vás po konci hokejové mistrovství padá smutek z toho, že již nebudeme pravidelně poslouchat duo Závora, začněte sledovat Vorase alespoň na Instagramu. Jeho energie a bezprostřednost si získala nejednoho z nás.

Zdroje: Instagram.com, Aktuality.cz, Olympijskytym.cz

Oblíbené