Spojte se s námi


Reality show

Jack v rozhovoru potvrdil, že v Survivoru měli soutěžící poměr. Chystá vlastní talk show

Jack Hamid odešel z reality show Survivor těsně před finálovým sloučením. Ačkoliv už nemá šanci soutěž vyhrát, podařilo se mu zapsat se do paměti českých diváků. Hotelový manažer z Egypta byl jedním z nejvýraznějších soutěžících. Teď se o svých zážitcích z pustého ostrova rozpovídal v pořadu Švancibar.

Publikováno

dne

Jack Hamid odešel z reality show Survivor těsně před finálovým sloučením. Ačkoliv už nemá šanci soutěž vyhrát, podařilo se mu zapsat se do paměti českých diváků. Hotelový manažer z Egypta byl jedním z nejvýraznějších soutěžících. Teď se o svých zážitcích z pustého ostrova rozpovídal v pořadu Švancibar.

První den přijel na ostrov v saku. Rozdával úsměvy i výhružné pohledy. Mluvil česky v krátkých větách s velmi těžkým přízvukem. A Mikýř ho označil za největší hrozbu mezi soutěžícími. „Myslím, že týpek v saku je fakt odvážný, že si ho vzal,” reagoval tehdy na otázku moderátora Ondřeje Novotného, kdo v sousedním kmeni působí nebezpečně.

V dalších dnech a týdnech Jack ukázal, že je velmi emočně založený. Figuroval ve většině dramatických hádek. Pro jinak klidného Mikýře byl nakonec jediným, kdo v něm dokázal probudit vztek. A před ostatními se musel několikrát obhajovat, jelikož kvůli zranění často vynechával souboje. Přesto se Jack dlouho vyhýbal vyřazení ze hry.

Osudným se mu nakonec stal duel s Radkem. Jack při odchodu z ostrova tvrdil, že prohrál záměrně. V rozhovoru s Petrem Švancarou v pořadu Švancibar se pak svěřil, že měl v den duelu vykloubené rameno. „Bylo to moje druhé zranění. Říkal jsem si: Jacku, chceš, aby všichni zase říkali, že jsi slabý hráč, protože nejdeš do soubojů, nebo to tu už necháš být?“ popsal svoje myšlenkové procesy.

Jack říká, že na ostrově k něčemu došlo

Když ze soutěže jako jedna z prvních vypadla Rachel Karnižová, nechala se na svém Instagramu slyšet, že se v Survivoru mezi dvěma soutěžícími něco stalo. Na jednoho ze zúčastněných prý navíc doma čekal partner. Konkrétní ale být nechtěla.

Jména poměrně překvapivě o několik týdnů později doplnila Ornella Koktová, která byla na ostrově po celou dobu v jiném kmeni a táboře. Podle jejích informací měli poměr hasič Filip a programátorka Nikola. Ti to oba popřeli a zdálo se, že tím spekulace umlčeli. Teď ale debatu znovu otevřel Jack.

Když Petr Švancara uzavíral jejich rozhovor s tím, že Jack neprozradil, zda spolu Nikola a Filip něco měli, odvětil mu: „Ale jiní lidé měli. Něco tam bylo. Ale bohužel to nemůžu říct.” Sám Radkovi ještě na ostrově říkal, že na sex by měl energii hned, i když na všechno ostatní jí už má pomálu. „Já jsem Egyptaň, na tohle bych energii měl vždycky,” svěřil se mu. Vyvrátil tím slova jiných soutěžících, kteří prohlašovali, že v tamních podmínkách na intimnosti není ani pomyšlení.

Bude mít vlastní talk show

Jack má do budoucna velké plány. Rád by vytvořil něco jako vlastní talk show. Ta bude ale v angličtině, kterou ovládá lépe než češtinu. „Taky mám rád děti, takže bych chtěl pomáhat dětem v dětských domovech,” prozradil Petru Švancarovi svoje cíle.

Survivor pro něj byla zkušenost na celý život. Z ostrova si jako suvenýry přivezl náhrdelník skryté imunity i plechový hrníček. Chtěl by využít získanou popularitu. „Jednu věc ale nemám rád. Všichni říkají: Co dělá Egypťan v českém Survivoru? Já jsem ale Čech, mám české občanství,” uzavřel s úsměvem.

Zdroj: TV Nova

Oblíbené