Spojte se s námi


Reality show

Jack Hamid ze Survivoru je lhář. Bandurko ho odhalil na Instagramu

Jack Hamid opustil reality show Survivor těsně před finálovým sloučením. V soutěži byl přítomný u většiny vyostřených konfliktů. Nechával se ovládat emocemi a urazil nejednoho spoluhráče. Po návratu domů začal rozdávat rozhovory. Jak ale Bandurko odhalil na svém Instagramu, Jackova vyprávění jsou plná lží.

Publikováno

dne

Jack Hamid opustil reality show Survivor těsně před finálovým sloučením. V soutěži byl přítomný u většiny vyostřených konfliktů. Nechával se ovládat emocemi a urazil nejednoho spoluhráče. Po návratu domů začal rozdávat rozhovory. Jak ale Bandurko odhalil na svém Instagramu, Jackova vyprávění jsou plná lží.

Na otázku šéfredaktora eXtra.cz, s kým je po skončení soutěže Survivor stále v kontaktu, Jack odpověděl, že mu mimo jiné pořád píše Bandurko. „To je pořád: Ahoj Jacku, Jackieto,” řekl v rozhovoru o Bandurkových pokusech o to ho kontaktovat.

Bandurko se ale rozhodl uvést věci na pravou míru. Na svém instagramovém účtu zveřejnil celou historii zpráv mezi ním a Jackem. Ten, kdo se neustále pokoušel začít konverzaci, byl Jack. A rozhodně se z jeho strany nejednalo o žádné milé zprávy.

Bylo vidět, že Bandurko na většinu věcí nereagoval. Když mu ale ve zprávě přistály vyfocené pasáže z jedné epizody Survivoru, kde Jacka za něco kritizuje, společně s několika ikonami zdviženého prostředníčku, konečně odpověděl. „Co je, chlape?” odepsal mu. Vysloužil si za to hlasovou zprávu.

„Ty nevíš vůbec nic. Ty jsi jenom hajzl. Je to jedno. Jdi do prdele,” rozčiluje se s těžkým přízvukem v hlasové zprávě Jack. Bandurko se přitom nikdy netajil tím, že mu některé aspekty Jackova chování vadily. Řekl mu to na ostrově i do očí, takže Jacka by nemělo ve vysílaných epizodách nic překvapit.

Jack Hamid skoro ve všem lže, tvrdí Bandurko

„Počet věcí, ve kterých si ve svých vyjádřeních nelhal, je mizivý. Tohle je důkaz, že lžeš i v takovýchto banalitách. A pak děláš vyjádření, že Jakub Bína je rasista, že tam měl někdo sex a že jsi odešel dobrovolně,” napsal Bandurko ke zveřejněné konverzaci a zpochybnil všechna Jackova tvrzení.

V rozhovorech se Jack vyjadřuje poměrně nelichotivě o většině soutěžících letošní řady reality show Survivor. Mikýř je podle něho agresor, kterého se na ostrově všichni báli, protože měl protekci. A Jakuba Bínu označil za šikanátora. „Nemůžu o něm říct, jestli je to dobrý nebo špatný člověk. On není člověk,” popsal ho pro eXtra.cz.

Zpátky se nedržel ani v případě spekulací, zda mezi některými hráči na ostrově došlo na intimnosti. Nejdříve se zdráhal říct konkrétní jména. Poté, co bylo připomenuto, že Ornella Koktová dříve mluvila o poměru mezi hasičem Filipem a programátorkou Nikolou, to ale bez váhání potvrdil. A údajně dokonce nebyli jediní.

O svém odchodu ze soutěže poté Jack prohlašoval, že byl dobrovolný. Vyřazovací duel prý prohrál schválně, protože už nechtěl v soutěži dále zůstávat. Radek Polomík, proti kterému v duelu bojoval, se ale ještě na ostrově svěřil, že ho Jack prosil, aby ho nechal vyhrát.

Zdroj: Instagram, eXtra.cz

Oblíbené