Spojte se s námi


Reality show

Jack Hamid ze Survivoru říká, že Mikýře se všichni báli. Bína podle něj není člověk. Diváci chtějí zápas

Egyptský hotelový manažer Jack Hamid byl vyřazen ze soutěže Survivor těsně před finálovým sloučením kmenů. Po návratu domů rozdává rozhovory a sdílí své zážitky i informace ze zákulisí natáčení na ostrově. V pořadu eXtra Host promluvil o rozporech s Mikýřem a Jakubem Bínou.

Publikováno

dne

Egyptský hotelový manažer Jack Hamid byl vyřazen ze soutěže Survivor těsně před finálovým sloučením kmenů. Po návratu domů rozdává rozhovory a sdílí své zážitky i informace ze zákulisí natáčení na ostrově. V pořadu eXtra Host promluvil o rozporech s Mikýřem a Jakubem Bínou.

„O Jakubovi nemůžu říct, jestli je to dobrý nebo špatný člověk. On není člověk,” vyjádřil se v rozhovoru pro eXtra o svém bývalém spoluhráči. Jakub Bína na ostrově špatně snášel Jackovy stížnosti. Co měl na srdci, to měl na jazyku. Jack to bral jako disrespekt a po určité době se s ním odmítl bavit. V rozhovoru ho nazval šikanátorem.

Jakub se z dřívějška znal s Jackovým nejbližším herním spojencem Radkem Polomíkem. Ten ho nařkl z šikany hned při vstupu do soutěže. Jakub se omluvil, ačkoliv podle něj o šikanu nešlo. „Já slyšel, co se dělo. Hrozně ho šikanoval. A nejen jeho. Šikanoval holky. Jedna mi volala a říkala, že se kvůli němu bála chodit do školy,” podělil se o svůj pohled na věc Jack.

Jakub má podle něho v sobě hodně vzteku. Chtěl se s ním na ostrově z vtipu pobít. „Ale viděl, že já umím bojovat, tak se stáhl,” uzavřel Jack. I když chodil na armádní školu, prý se bál o svoje bezpečí. Ulevilo se mu, když Jakub odstoupil ze soutěže. Období bez rozepří netrvalo ale dlouho.

Mikýř má protekci, tvrdí Hamid

Podle Jackových slov se na ostrově Mikýře všichni báli. Včetně jeho parťáka MMA zápasníka Piráta. A to prý hned ze dvou důvodů. Tím prvním je, že byl agresivní. To podle Jacka ukázal, když byl v kmeni vyřčený nevhodný vtip. „Řekl jsem, že když lidi v Turecku uhoří, dají je do gyros. Nevěděl jsem, že Nikča v požáru přišla o příbuzné. Mikýř hned křičel, že jsem monstrum a dá mi pěstí. Bál jsem se jeho i sebe, protože jsem skoro 22 let dělal karate. Nechtěl jsem mu ublížit,” popsal Jack situaci.

Druhým důvodem, proč se Mikýře báli, má podle Jacka být fakt, že měl v Survivoru protekci. „Dávali mu více prostoru se ke všemu vyjadřovat. Byl hvězda show, skoro jako režisér, všichni dělali, co chtěl on. Měl opravdu silné slovo,” řekl v rozhovoru.

Diváci chtějí vidět zápas

Poté, co Jack v rozhovoru popsal své bojovnické schopnosti, začali diváci volat po zápase mezi Jackem a Mikýřem či Jackem a Jakubem. „Dal bych si fight Jack vs Bína, na to si klidně koupím paperview,” stojí v komentářích pod videem eXtra. Mikýř dokonce zveřejnil na svých sociálních sítích grafiku jejich fiktivního zápasu v Oktagonu.

Mnozí ale Jackovi jeho bojovnost nevěří. „Nechtěl bojovat, ale je to bojovník. Určitě je to zabiják… Ale mozkových buněk,” píší diváci ironicky na Instagramu. „Pohádkář Jack,” přezdívají ho někteří. Ať už je ale pravda kdekoliv, Hamid jasně řekl, že nepodporuje násilí, a proto do žádného souboje nemá v plánu jít.

Zdroj: eXtra.cz

Oblíbené