Spojte se s námi


Reality show

Jack Hamid končí v Survivoru po 55 dnech. Sám tvrdil, že odešel dobrovolně, jeho chování ale svědčilo o opaku

Po týdnu nás čekala další kmenová rada, která znovu přinesla spoustu zajímavých momentů. Svůj názor vyjádřil nejen Jack, který patří mezi hráče, kteří v kmeni nejsou oblíbení, ale také ostatní soukmenovci.

Publikováno

dne

Po týdnu nás čekala další kmenová rada, která znovu přinesla spoustu zajímavých momentů. Svůj názor vyjádřil nejen Jack, který patří mezi hráče, kteří v kmeni nejsou oblíbení, ale také ostatní soukmenovci.

Jack Hamid měl jiný pohled na situaci než ostatní

Kmenovou radu v Survivoru zahájil Ondřej tím, že poprosil ostatní hráče o hlasování. A čeho se týkalo? Do hry se po několika dnech vrátil Márty, který oslabil kmen Titánů. Právě on byl tématem hlasování. Každý hráč měl možnost rozhodnout o tom, jestli má v kmeni zůstat nebo ne. 

Všichni byli překvapení, nicméně Márty u Titánů zůstal, pro jeho odchod nehlasoval nikdo, ačkoliv si moderátor udělal legraci z toho, že Tomáš zvedl na konci ruku. Poté ale přišly na řadu názory Lovců, kteří museli jednoho hráče ze svého týmu vyloučit.

Ondru zajímalo, jak se změnila celá situace v kmeni. Jack dostal prostor se vyjádřit, z jeho pohledu se vztahy mezi hráči o mnohé zlepšily, možná i tím, že vyhráli souboj o odměnu. Nicméně s jeho názorem ostatní vůbec nesouhlasili.

Vztahy v kmeni jsou naopak dost vyostřené. Blíží se sloučení a to znamená, že hráči taktizují a vymýšlí další a další kroky dopředu, aby se do společného kmene dostali. Radek se paktuje s Jackem, Nikola především s Janou, Pirát s Mikýřem jsou bývalí členové Titánů, a tak hru hrají spolu.

Pustil Jack duel s Radkem naschvál?

Další překvapení ale přišlo v podobě využití výhody od Kristiny. Rozhodla se ji věnovat Janě z druhého kmene a pak už záleželo pouze na ní, jestli ji využije. Jana byla vděčná za pomoc, možná si v tu chvíli ani neuvědomila, že by z toho časem mohlo být zle. Výhoda spočívala v ukradení hlasu jiného hráče.

Jana o hlas okradla Radka a právě pro něj dvakrát hlasovala. Jeho jméno se ale na papíru objevilo ještě několikrát a byl již potřetí poslaný do duelu. Jeho soupeřem se stal Jack Hamid, kterého vybral Mikýř s individuální imunitou na krku. Oba hráči tušili, že to tak dopadne, ale pouze jeden se mohl vrátit do hry.

Duel nakonec dopadl vítězně pro Radka, pro kterého ale měla hořkou pachuť. Jack Hamid byl rozhodnutý bojovat až do konce, ale během hry bohužel neudržel dané závaží v rukou a prohrál. Jeho následná poslední slova ale nedávala moc smysl.

Během duelu si to všechno rozmyslel a podle jeho slov souboj vypustil, aby mohl odjet domů. Omluvil se všem hráčům a také Ondrovi, ale Radek byl z jeho prohry znechucený. Podle toho, co jsme mohli vidět, ale Jack Hamid spíše neunesl to, že prohrál, a vymluvil se na to, že dál bojovat nechce.

Zdroj: TV Nova, Redakce

Oblíbené