Spojte se s námi


Různé

Horoskop na jaro 2024: Která znamení najdou štěstí a lásku?

Jaro už máme pomalu za dveřmi a několika znamením přinese opravdu štěstí. Ať už jde o štěstí v lásce, v kariéře, v rodinném životě nebo ve financích, všechno je možné. Patříte i vy mezi tyto jarní šťastlivce?

Publikováno

dne

Jaro už máme pomalu za dveřmi a několika znamením přinese opravdu štěstí. Ať už jde o štěstí v lásce, v kariéře, v rodinném životě nebo ve financích, všechno je možné. Podívejte se na horoskop na jaro 2024 a zjistěte, zda štěstí budete mít právě vy!

Horoskop na jaro: Kozoroh

Milý Kozorohu. Během jara by se měl stabilizovat tvůj finanční polštář. Jsi velmi pracovitý a finančně gramotný a už dlouhou dobu pracuješ na tom, aby se tvá práce začala konečně zúročovat.

Nyní nadešel ten správný čas. Soustřeď se hlavně sám na sebe, ale nezapomínej ani na ostatní, kteří ti k tvému úspěchu pomohli. Nezapomeň ale na to, že nejsi povinen zavděčovat se a klanět se až k zemi.

Ryby

Milá Rybo. Během jara se zaměř na své vztahy. V této oblasti tě čekají změny a posun k lepšímu. Nezapomínej jít vpřed a zbytečně se neohlížej za minulostí, která ti přinesla značné ponaučení.

Vytvoříš si stabilitu, prohloubíš stará přátelství a přetrvávající vztahy, které ti do budoucna přinesou spoustu dobrého. V březnu tě čeká opravdová romantika, na kterou jen tak nezapomeneš.

Horoskop na jaro: Blíženci

Milí Blíženci. Během jara pracujte na své duchovní stránce, protože vás to připraví na důležité záležitosti, které vás v brzké době potkají. A že jich bude mnoho. Věřte hlavně sami sobě. To je ta nejlepší cesta.

Vaše intuice vás nasměřuje na tu správnou trasu, kterou se máte vydat. Pracujte na svém zdraví a na své pohodě, a to i za takovou cenu, že byste měli změnit od základů svůj život.

Váhy

Milé Váhy. Začátkem roku jste pravděpodobně zažily divoký flirt a teď cítíte, že se váš vztah k dané osobě začíná měnit. Vaše tušení je velmi správné, je to tak, vyvíjí se to tím správným směrem.

Důležitou informací pro vás je, že nesmíte tlačit na pilu. Vztah na té úrovni, jakou byste si přáli, se vyvine až během září. Dejte svému protějšku prostor, aby se rozkoukal. Bude to cesta k úspěchu.

Zdroj: Glamour, redakce

Oblíbené