Spojte se s námi


Novinky

Honza s Paulínou končí v Love Islandu! Proč diváci rozhodli o jejich vyřazení?

Honza s Paulínou definitivně skončili v Love Islandu. Diváci totiž rozhodli o tom, že se tato dvojice do finále nepodívá. Partneři v Beach hutu promluvili nejen o svém vyřazení z této reality show, ale prozradili také, s jakým párem by si svou pozici vyměnili.

Publikováno

dne

Honza s Paulínou definitivně skončili v Love Islandu. Diváci totiž rozhodli o tom, že se tato dvojice do finále nepodívá. Partneři v Beach hutu promluvili nejen o svém vyřazení z této reality show, ale prozradili také, s jakým párem by si svou pozici vyměnili.

Do finále Love Islandu se Honza s Paulínou nepodívají. V posledním hlasování diváků to byla totiž tato dvojice, která nakonec obdržela nejméně hlasů a s vilou a všemi účastníky se musí rozloučit.

„Čekali jsme to, takže nás to ani nijak nepřekvapilo. Samozřejmě je mi to líto, že tady nemůžeme zůstat,“ řekla Paulína v Beach hotelu.

„Věděli jsme, jak to asi dopadne. Už jsme kalkulovali nad tím, kdy asi nastane ten moment, kdy člověk nedosáhne dalšího dne a tím jsme se na to trochu připravili. Každopádně nás to mrzí, protože jsme si chtěli užít poslední den a chtěl jsem Paulínce vyznat lásku před Českem a Slovenskem. Teď to budu muset udělat jenom mezi čtyřma očima,“ reagoval na vyřazení Honza.

Mezi diváky a vlastně celou veřejností, jež má co dočinění s Love Islandem, se tato dvojice stala známou především kvůli kauze, která provázela Paulínu.

Blíže jsme se tomuto tématu věnovali v jednom z předchozích článků, kdy Paulína přiznala city, které měla k člověku mimo vilu. Celou tuto kauzu odstartoval plyšák, kterého si krásná soutěžící do vily vzala, a kterého se ani náhodou nechtěla vzdát.

Je Paulína zamilovaná už jen do Honzy?

A to ostatně mohl být jeden z důvodů, proč se diváci rozhodli neposlat Paulínu s Honzou do finále. V průběhu letošního ročníku Love Islandu však tuto situaci společně vyřešili. V Beach hutu Paulína uvedla, že nyní je Honza jediný, do kterého je zamilovaná.

„Za celý průběh jsem si vedle sebe nedokázala představit nikoho jiného jako Honzu. Do Love Islandu jsem vstupovala s tím, že jsem měla někoho v hlavě, ale vztah to nebyl,“ vysvětlila Paulína.

Ta krátce popsala vztah se svým kamarádem, kterého prý zná už delší dobu. Po posledním vztahu, který Paulíně skončil v březnu, se s ním měsíc před Love Islandem začala vídat a projevovat city. Jak každopádně uvedla, nikdo ji venku nečeká.

Honza s Paulínou po vyřešení jejich problému již zřejmě nebyli pro diváky tolik atraktivní, aby to znamenalo setrvání ve vile. To je ostatně domněnka, kterou sdílí i sám Honza.

„Je pravda, že naše emoční rozhovory nebyly tak intenzivní, abychom diváky oslnili tolik. To ale neznamená, že to mezi námi tak intenzivní není.“

A závěrem ještě tato dvojice dodala, že pokud by si s nějakým párem měla vyměnit svou pozici, byli by to Rachel s Claudem. Je totiž pravda, že oba partneři přiznali fakt, že chtějí mít venku otevřený vztah. A my si tak můžeme položit závěrečnou otázku: Vážně je legitimní, aby za tohoto stavu pokračovali v Love Islandu právě oni?

Zdroje: Love Island, TV Nova

Oblíbené