Spojte se s námi


Filmy a seriály

Hlavní hvězda seriálu Zaklínač doufá, že třetí série bude maximálně věrná knihám

Publikováno

dne

Na Netflixu minulý týden vyšla druhá řada seriálu Zaklínač, v němž hraje hlavní roli Henry Cavill. Právě hlavní hrdina seriálu přiznal, že by si přál, aby byl příběh třetí série maximálně věrný knižnímu zpracování.

Fanoušci série, kterou světu daroval Andrzej Sapkowski, se nedávno mohli radovat z vydání druhé řady seriálu Zaklínač na Netflixu.

Dle různých recenzí i hodnocení uživatelů webu Československé filmové databáze druhá série nenaplnila očekávání a na tu první ztrácí. Opět se našlo mnoho fanoušků, kteří kritizovali až přílišné odklonění se od knih.

Maximální věrnost knihám si přitom přeje i Henry Cavill, tedy herec, jenž v seriálu ztvárňuje hlavní postavu Geralta z Rivie. Doufá, že se tak stane ve třetí sérii.

„Jsem velkým fanouškem knih a zůstanu jim věrný. Jde o to, aby se podařilo zajistit, že se příběh bude odehrávat bez přílišných odboček nebo vedlejších věcí, které by kalily vody,“ vyjádřil se Cavill v rozhovoru pro The Witcher: Unlocked.

Americký herec rovněž podotkl, že aby byl seriál maximálně kopíroval knihu, měla by v něm dostat větší prostor postava Nenneke.

„Samozřejmě bych rád s tvůrci Zaklínače nadále spolupracoval, ale vše záleží na tom, jak moc to příběh dovolí,“ dodal Cavill.

Mimo Cavilla se v téže rozhovoru rozpovídali také herci, jež ztvárňují postavy Yennefer či Ciri.

Zdroj: NME, YouTube

Oblíbené