Spojte se s námi


Celebrity

Ewa Farna opět míří do O2 areny zopakovat si svůj narozeninový koncert

Loni oslavila Ewa Farna 30. narozeniny a k té příležitosti si věnovala koncert v O2 areně. Ten se ji podařilo poměrně rychle vyprodat. A tak i přesto, že to neplánovala, přidala druhý termín. Na co se mohou diváci těšit a jaký je dress code?

Publikováno

dne

Loni oslavila Ewa Farna 30. narozeniny a k té příležitosti si věnovala koncert v O2 areně. Ten se jí podařilo poměrně rychle vyprodat. A tak i přesto, že to neplánovala, přidala druhý termín. Na co se mohou diváci těšit a jaký je dress code?

Ewa Farna přidaný koncert sama nečekala

Ewa Farna přiznala, že sama nečekala, že by měl její narozeninový koncert, trefně pojmenovaný Ewa Farna “30”, takový úspěch u fanoušků, že by bylo nutné přidat i druhý termín. Jenomže zájem fanoušků o opakování, byl skutečně enormní, tudíž se Ewa nakonec rozhodla, že přidá ještě jeden koncert. Ten už bude ale skutečně poslední a kdo nemá lístek na páteční narozeninovou party, ten už ji nezažije.

Vyprodaná O2 arena se vepsala do historie

Pojďme se vypravit zpátky do minulosti a připomenout si loňský koncert, který se v O2 areně odehrál 14. října 2023. Ewa Farna se totiž právě díky němu zapsala do historie jako nejmladší česká zpěvačka, která vyprodala největší halu v České republice.

Také kritici si nemohli show vynachválit a dokonce se o ni často psalo ve spojitosti se slovy: světová, neuvěřitelná a nabušená.

Nabitý program okouzlil diváky

Přestože Ewa Farna oslavila teprve své 30. narozeniny, její pěvecká kariéra začala již před 17 lety. Diváci měli pomocí videí možnost si připomenout celou její dosavadní kariéru. V repertoáru samozřejmě nechyběl ani první zpěvaččin první hit Měls mě vůbec rád. 

Během dvouhodinové show na fanoušky čekal nabitý program a k Ewě se na podiu přidala řada hostů. Zpěvačka nezapomněla ani na své kořeny, a proto nechyběl folklorní soubor. 

Evy hudební projev, doprovodný program a efekty, které zážitek z celého koncertu upevnily, nenechaly v klidu žádného návštěvníka.

Svou show Ewa Farna zkrátka ukázala, že ji právem náleží titul královny českého popu a její setlist byl nabitý hity, které utvářely její kariéru.

Ewa Farna předepsala dress code 

Stejně jako na podzimní koncert, i na páteční show je daný dres code, který fanoušci mohou dodržet. Zpěvačka prostřednictvím svých sociálních sítí vyzývá k tomu, aby na páteční koncert dorazili návštěvníci ve světlých barvách a rovnou přidává i několik fotek pro inspiraci. Zároveň ale uklidňuje, že úplně postačí bílé tričko. 

Na co se mohou návštěvníci v pátek těšit

Kromě nadupané show a propracovaného programu bude v aréně na návštěvníky čekat také fotokoutek a bude možné si koupit limitovanou edici svíček MMNT. Pro držitele VIP balíčků se brány O2 areny 22. 3. 2024 otevřou v 16:00, ostatní si počkají do 17:30.

Zda Ewa Farna zůstane u stejného programu, nebo ho pozmění a přidá do něj nová překvapení pro diváky, to zjistíme již tento pátek. Ewa Farna v 19:00 opět odstartuje svou druhou narozeninovou show v O2 areně a již nyní je jasné, že bude stát za to.


Zdroje: O2, Instagram, ewafarna

Oblíbené