Spojte se s námi


Kultura

O2 arena v roce 2024 nabídne koncert Andrea Bocelliho nebo Jasona Derula. Představí se i mnoho českých a slovenských hvězd

O2 arena v roce 2024 má na programu mnoho skvělých koncertů. Za největší hvězdy, které do české největší haly zamíří, jsou považováni Andrea Bocelli, Jason Derulo nebo Jonas Brothers. Z českých umělců se zde představí třeba Ewa Farna, Kabát nebo Chinaski.

Publikováno

dne

O2 arena v roce 2024 má na programu mnoho skvělých koncertů. Za největší hvězdy, které do české největší haly zamíří, jsou považováni Andrea Bocelli, Jason Derulo nebo Jonas Brothers. Z českých umělců se zde představí třeba Ewa Farna, Kabát nebo Chinaski.

O2 arena v roce 2024: Zima

O2 arena v roce 2024 bude mít značně nabitý program. A hned začneme ve velkém stylu. 13. ledna do České republiky přiletí legendární italský tenorista Andrea Bocelli. O šest dní později se zde představí česká skupina Divokej Bill a leden uzavře Dara Rolins, která má rovnou dvojkoncert, a to 26. a 27. ledna 2024.

6. února 2024 si zavzpomínáme na oblíbenou českou zpěvačku Hanu Zagorovou, na jejíž počest byl uspořádán velký koncert. Celý program vychází z představ samotné zesnulé zpěvačky, jak jej chtěla uskutečnit k příležitosti oslav svých 75. narozenin. Během koncertu budou vystupovat hosté, jíž ji provázeli během její pěvecké kariéry.

Hned o čtyři dny později, 10. února, v O2 areně vystoupí Jiří Korn. Svůj „dvoják“ si pak v Praze střihne také Depeche Mode, a to 22. a 24. února. 8. března pak zimní období uzavře Hans Zimmer.

O2 arena v roce 2024: Jaro

I jaro bude koncertně velmi vydařené. Hned 22. března odzpívá svůj přidaný koncert jedna z nejlepších českých zpěvaček Ewa Farna. A aby toho nebylo málo, 24. března se pak fanoušci mohou těšit na přílet velké hvězdy Jasona Derula.

Na další velký koncert si milovníci hudby budou muset počkat až do 2. června. To do Prahy přiletí pro změnu americká hudební kapela Jonas Brothers. Mladší fanoušci tento koncert jistě ocení a skvěle se rozloučí s jarem v O2 areně.

O2 arena v roce 2024: Léto

Hned na začátku léta, tedy 24. června, bude mít v O2 areně své vystoupení Helena Vondráčková. Prázdninové měsíce pak patří spíše festivalům, největší česká hala si tak až do září bude moci odpočinout.

Od začátku září už ale bude v Praze panovat hudební nálada. 12. září ji svým koncertem rozproudí Monika Bagárová a všemu o dva dny později přidá svým vystoupením také Rytmus. Léto pak zakončí dalším dvojkoncertem slovenská skupina Elán, kterou budete moci uvidět 20. a 21. září 2024.

O2 arena v roce 2024: Podzim

Co nás čeká v závěru roku 2024? Nejprve se 25. října ukáže v O2 areně Ektor. Poté bude mít hned dva velké koncerty skupina Kabát, a to konkrétně 8. a 9. listopadu 2024. Za zmínku stojí také akce rádia Kiss s názvem Radio Kiss Millenium Explosion, kde mimo jiné bude účinkovat známý švýcarský DJ Mike Candys. 27. listopadu se pak v aréně představí Vojtěch Dyk a o dva dny později také skupina Team.

V prosinci nás pak už čekají jen dva velké koncerty. 7. prosince bude mít své představení Viktor Sheen a 11. prosince zahraje ty nejlepší hity skupina Chinaski.

Zdroje: O2 Arena – Program

Oblíbené