Spojte se s námi


Filmy a seriály

Dokument Karel bude od Štědrého dne dostupný na Netflixu

Publikováno

dne

Teprve před pár týdny měl premiéru v kinech, nyní dokument Karel, který vypráví o životě a odcházení Karla Gotta, nabídne streamovací služba Netflix. Diváci se na něj budou moci podívat od Štědrého dne.

Netflix je dozajista největší streamovací službou a v poslední době nabízí svým divákům i filmy, které byly poměrně nedávno v kině.

Jedním z těchto filmů je i dokument Karel, který vypráví nejen o životě zesnulého Karla Gotta, ale také zejména o jeho konci.

Úspěšný film, který má na webu ČSFD hodnocení 79 %, budou moci diváci sledovat již od Štědrého dne a očekává se, že se zařadí mezi nejsledovanější v týdenním žebříčku v České republice.

„Karel je určitě zajímavý dokumentární film, který mě téměř vůbec nenudil vyjma pár starších scén, kdy zpíval za mlada. Tam jsem našel pár hluchých míst, které mě zrovna moc nebraly, ale nebylo jich moc. Tento projekt byl točen záměrně už od podzimu 2018, až do cca září 2019.

Najde se tu i občasná kritika diváků, že to zde bylo vytvořené jako záměrná emocionální nálož, ale to mi nijak nevadilo. Sice ty návštěvy u doktorů a v nemocnici by měli být soukromé, ale chápu, že to Ivana chtěla zřejmě sdílet,“ recenzoval film divák s přezdívkou mzss1.

Film měl být do kin uveden již v roce 2019, kdy Gott slavil 80. narozeniny, na jeho přání se ale natáčení protáhlo a zpěvák film již nikdy neviděl.

Zdroj: Netflix

Oblíbené