Spojte se s námi


Cestování

Do New Yorku za méně než 10 000 korun, levně lze letět také do Kanady či Mexika. Jaké letenky do zámoří jsou v akci?

Publikováno

dne

Láká vás výlet do Spojených států amerických, Kanady či Mexika? Pak jste tu správně. Už nyní jsou totiž k mání cenově velmi výhodné letenky do několika různých míst. V nabídce jsou i různé termíny.

USA

Návštěva Spojených států amerických je snem pro mnoho lidí a nelze se divit. Proto určitě potěší, že se lze za velmi solidní ceny podívat hned do několika měst. Ovšem vícero zpátečních letenek najdeme pouze do New Yorku.

New York

New York je jednou z nejpopulárnějších destinací. Je tedy skvělé, že aktuálně najdeme hned čtyři možnosti, jak se do ikonického města dostat za cenu pod 10 000 korun českých.

Nejlevněji se dostaneme do New Yorku odletem z Berlína v termínu od 6. do 12. září s tím, že je nutné absolvovat jeden přestup ve Washingtonu. Letenky lze zakoupit u společnosti United Airlines a vyjdou na 8 977 korun. Lze zařídit i delší pobyt ve stejné ceně.

Skvělou zprávou ovšem je, že se lze do New Yorku dostat za téměř totožnou cenu (8 990 korun) i přímým letem. A to z Mnichova s mnohem větší variabilitou termínů. Společnost United Airlines nabízí letenky na různé termíny od 8. února až do 24. dubna.

Přímým letem z Mnichova se lze dostat i se společností Lufthansa. K dispozici jsou termíny od 13. února do 21. května. Cena 9 590 rozhodně není k zahození.

Poslední možnost, která se vejde do 10 000, je odlet z Drážďan za 9 990 korun. Z Německa jsou v plánu čtyři odlety na 7., 14., 21. a 28. března. Odletů z New Yorku je mnohem více, poslední v nabídce je plánován na 16. dubna. Je však nutné počítat s přestupem v Curychu, celou cestu obstará společnost Swiss.

Další města

Dále jsou ve hře ještě další destinace. Jen jedna se ale vejde do částky pod 10 000 korun. A to výlet do Las Vegas z Mnichova.

Do Las Vegas se dostaneme s přestupem ve městě Charlotte v USA. Cena je 9 990 korun. Odlet z Mnichova a přílet do něj obstará společnost Finnair, z Charlotte do New Yorku a z něj má na starosti společnost American Airlines. K dispozici jsou termíny od 9. února do 29. května.

Dále vyjde nejlevněji (10 790 korun) zpáteční letenka z Mnichova do Miami. Opět musíme počítat s přestupem v Charlotte a s tím, že z Mnichova i do něj létá společnost Finnair, po USA vás bude dopravovat American Airlines. Lze využít letenky od 9. února do 3. dubna.

Pro mnoho lidí je snem Los Angeles a tento sen si lze splnit už od 22. února za pouhých 11 290 korun. K dispozici je různá variace termínů až do 16. října. Odlet je na na programu v Berlíně, přestupuje se v Londýně. Do anglické metropole se dostaneme společností Brittish Airways, z Londýna do LA létá Finnair.

Nabízí se také možnost navštívit Aljašku. Odlet je opět z Mnichova, přestupuje se na O’Hare International Airport nedaleko Chicaga. Za cenu 11 990 korun jsou k dispozici letenky od 4. dubna do 7. května.

Poslední možnou destinací je Washington. Výhodou je přímý let z Vídně se společností Austrian Airlines. Cena 12 290 korun není k zahození. Odlety z Rakouska jsou v plánu od 22. února, poslední let zpět je na programu 27. března.

Kanada

Pro milovníky Kanady jsou nyní k dispozici velmi slušné zpáteční letenky hned do tří destinací. Nejlevněji se dá letět do z Ostravy do Toronta s přestupem ve Varšavě. Všechny lety má na starost LOT Polish Airlines, cena je 10 990 a k dispozici jsou termíny na duben, září a říjen.

Jediný přímý let se nabízí z Vídně do Montrealu a zpět. Od 22. února do 10. května lze kombinovat různé délky pobytu, cestu má na starost společnost Brussels Airlines za cenu 12 290 korun.

Poslední destinací je Vancouver (12 790 korun). Letět se dá z Mnichova, aktuálně jsou k dispozici termíny od 17. října do 28. listopadu. Nutno počítat s přestupem v Londýně, linku Mnichov – Londýn oboustranně obstará společnost Brittish Airways, trasu Londýn – Vancouver má na starost Finnair.

Mexiko

Na své si mohou přijít i milovníci Mexika. Od 12. února do 22. března lze na trase Mnichov – Mexico City létat za 11 490 korun. Přestup je v plánu na letišti Barajas v Madridu. Celou cestu obstarává společnost Iberia.

Zdroj: American Airlines, Finnair, Pelikán.cz

Oblíbené