Spojte se s námi


Reality show

Diego Kotlár vyzývá na zápas promotéra Clash of the Stars Le Syho! Garantuju vám, že mě neporazí, tvrdí

Diego Kotlár patří mezi nejkontroverznější bojovníky organizace Clash of the Stars. Domluvený zápas s Gappou pár dnů před jeho startem zrušil kvůli zdravotním důvodům a právě kvůli nim nyní vyzývá na zápas promotéra organizace. Proč?

Publikováno

dne

Diego Kotlár patří mezi nejkontroverznější bojovníky organizace Clash of the Stars. Domluvený zápas s Gappou pár dnů před jeho startem zrušil kvůli zdravotním důvodům a právě kvůli nim nyní vyzývá na zápas promotéra organizace. Proč?

Organizace Clash of the Stars 8 je před námi a hostit jej bude Ostrava ve druhé polovině měsíce června. Ten uplynulý má ale jednu nepříjemnou dohru.

Startovat na něm nemohl Diego Kotlár, který pár dní před zápasem s Gappou oznámil, že mu našli rakovinu. Informace nebyla pravdivá, ale zdravotně v pořádku není.

Nakonec z toho byla žloutenka a Kotlár tak okamžitě začal pálit do organizace. V té by v bližší době zápasit neměl, protože se s vedením rozhádal.

Právě kvůli jeho onemocnění se ale rozhodl, že „vezme spravedlnost do svých rukou“ a vyzve představitele organizace a jejího promotéra Tomáše Linh Le Syho do klece.

Kotlár o souboji s Le Sym

„Před zápasem s Bendou jsem měl testy v pořádku, před zápasem s Gappou o šest měsíců později ale už ne. Těch šest měsíců je přitom přesně doba, která je potřeba, aby se u vás žloutenka projevila. Teď už to vím naprosto přesně, že to mám od Krále Berouna.

Volal jsem si s Tomášem a místo toho, aby mi vyšel vstříc a byl tu pro nás, co mu děláme v Clashi ta největší čísla, tak se mnou vyběhl. A ještě mi řekl, že v Clashi nemám místo za to, jak o nich mluvím. Za tohle mu přeju jenom to nejhorší a doufám, že se jednou ta pravda odhalí, abyste museli platit miliony.

Nejen mně, ale i všem dalším zápasníkům, co se u vás nakazili a ještě nakazí! A to pak nebude pokuta pár set tisíc nebo milion, ale rovnou devadesát milionů. Každému z nás! Když je Le Sy takový hrdina, aby o mně mluvil, tak jestli chce, můžeme si to spolu dát v kleci. Ale ne té obyčejné, v kleci strachu.

A garantuji vám, že tam mě neporazí. Tomáši, jestli mě slyšíš, tohle je výzva pro tebe. Chci tě do zápasu za to, jak o mně mluvíš. Ne hned, až se uzdravím, ale garantuji ti, že tě v té kleci rozšlapu. Chápu, že jsi zápasník, ale neexistuje žádná šance, abys mě v kleci strachu porazil,“ řekl Kotlár pro TopFight.

Zdroj: TopFight

Oblíbené