Spojte se s námi


Různé

Dětský den v Chomutově se stal nezapomenutelnou párty! Hokejový kapitán a filmové hvězdy rozdali radost

Publikováno

dne

Chomutov se stal místem činu pro dětský den plný adrenalinu a zábavy. Park u městského divadla se na jeden den změnil v pravé sportovní nebe, kde děti mohli skotačit mezi trenažéry, hokejovými brankami a basketbalovými koši, rozprouděné soutěže a nové výzvy čekaly na každém rohu. Hosté, jako hokejový talent Vladimír Růžička, fotbalová osobnost Václav Němeček, BMX král Radek Rydl a herecké duo Kateřina Bláhová s Zdeňkem Godlou, přilákali veliký dav fanoušků a dodali události naší městské vřavě nádech slavnostního kouzla.

Dětský den se konal v Chomutově a byl to nepředstavitelný zážitek, který přinesl nejen radost ale i sportovní aktivitu pro celou rodinu. Park u městského divadla se proměnil v arénu plnou sportovních trenažerů, hokejových branek a basketbalových košů. Děti mohli skotačit, bavit se a vyzkoušet nové sporty či si zasoutěžit na všem co se nabízelo.

Na dětském dni se krom rodin ukázali i lidé ze světa sportu a filmu. Pozvání přijal hokejista Vladimír Růžička, fotbalista Václav Němeček, BMX mistr ČR Radek Rydl a herci Kateřina Bláhová a Zdeněk Godla. Jejich účast pomohla zvýšit osvětu o tomto dni a přilákala mnoho účastníků.

Co vše bylo k vidění na Dětském dni

Složený program dne měl za úkol oslovit nejen ratolesti, ale i jejich rodiče či další doprovod. Každý měl jedinečnou příležitost si vyzkoušet sport jako je basketbal, florbal, fotbal či různé bojové sporty.Bojové sporty si vzal na starosti mistr ČR v brazilském Jiu Jitsu Jiří Mravec. Mezi další oblíbené atrakce dne patřila rytířská stezka, skákání v pytli, veslařské trenažery.

„Byl jsem velmi potěšen účastí dětí v soutěžích,“ uvedl Vladimír Růžička, který se staral o hokejové aktivity s malými účastníky „Děti byly skvělé, vůbec se nezdráhaly se chopit hokejky a zahrát si se mnou.“. Fotbalový trénink si vzal na starost Václav Němeček, což byl zážitek nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, kteří si vše dokumentovali do rodinných alb.

Kateřina Bláhová a Zdeněk Godla ukázali, že mají pro strach uděláno v BMX show, kde byli jako živá dráha. Jejich spoluúčast byla důležitým příspěvkem k zábavě dětí, a to i přes jejich počáteční strach.

Očekávání od Dětského dne v Chomutově

Lídr koalice PRO Jindřich Rajchl sdílel své nadšení z početné účasti rodin s dětmi na dětském dni.„Je skvělé vidět, jak rodiny společně tráví čas při sportovních aktivitách, což posiluje vazby mezi rodiči a dětmi,“ uvedl Rajchl. Úspěch dětského dne v Chomutově, navíc přinesl i uvědomění o sportu a o zdravém životním stylu již od nejmladších let.

Dětský den ukázal, jak je důležité podporovat společný čas rodin ať sportem či jinou společenskou aktivitou pro důležitý rozvoj dětí. Děti i rodiče si vysloužili uznání za účast a zapojení se do tohoto akčního dne plného pohybu, radosti a smíchu.

Aktivní a zdravý životní styl byl hlavním cílem dětského dne v Chomutově, který pomáhá ke správnému fungování těla jak fyzicky tak psychicky. Děti měli jedinečnou příležitost se zapojit do různých sportů a objevit radost z pohybu pro celkovou pohodu.

zdroj: Helena Váňová Production, Eva Fiderická PR a tisková mluvčí PRO

Oblíbené