Spojte se s námi


Lifestyle

Darcie Richardsová sklízí na sítích velký obdiv. Ženy mají také šikovné ruce a mozek, říká Australanka, kterou v práci uvidíte na staveništi

Ženy stále častěji dělají práci, která pro ně není určená a sklízejí za to velký obdiv, zejména od mužů. Stejný osud si zvolila Darcie Richardsová z Austrálie, kterou potkáte jako jedinou dámu na staveništi.

Publikováno

dne

Ženy stále častěji dělají práci, která pro ně není určená a sklízejí za to velký obdiv, zejména od mužů. Stejný osud si zvolila Darcie Richardsová z Austrálie, kterou potkáte jako jedinou dámu na staveništi.

Darcie dokázala, že tvrdě pracovat dokáže opravdu každý. „Jen jsem vám chtěla dát vědět, že ženy mají také šikovné ruce a mozek.“, uvedla na svém vysoce navštěvovaném TikToku.

Blond kráska dokázala, že můžete být ženská a zároveň zvládat fyzicky vyčerpávající práci. Říká si Stavařská Barbie. A když se na ni podíváte, zjistíte, že není daleko od pravdy.

Hejty jsou jí pro smích

Darcie svou práci miluje. Proč? Protože při práci může celý den fungovat na slunci. Přesto jí sledující posílají nepříjemné vzkazy. Jako třeba, že by měla jít zpátky do kuchyně.

Ale Darcie si to nebere osobně: „Víte, proč mě takové komentáře rozesmějí? Protože kdyby muži vydělávali dost, ženy by nemusely chodit do práce.“ I přes to se najdou fanoušci, kteří jí fandí. Muži jsou ale ohromeni především jejím vzhledem.

Krásná stavařka má spoustu fanoušků

Darcie má na svém TikToku 270 tisíc sledujících a týdně zvládne vydělat minimálně 60 tisíc korun, což je pro ženu opravdu úspěch. Přiznává, že to je vážně dřina, ale o změně zaměstnání neuvažuje.

Také se pochlubila tím, že když ji muži vidí na stavbě, zastaví se a koukají na to, jak pracuje, místo aby si šli po svých povinnostech. Už si na to zvykla a nijak zvlášť na to nereaguje.

V reakci na video jeden muž Darcii vzkazuje, že tam pracoval 40 let a ona se objeví až teď. Další fanoušek vzkazuje, že by neudělal žádnou práci, kdyby ji potkával a odvážný James napsal: „Vezmi si mě.“

Darcie si často říká, že je náročné dělat mužskou práci. Ale miluje tu chvíli, když přijde výplata. V tu chvíli si řekne, že zvládne opravdu všechno, i nepříjemné hejty.

Zdroje: The Sun, TikTok

Oblíbené