Spojte se s námi


Celebrity

Co to je za díru? To je Ostrava? Clash of the Stars láká na turnaj parádním promo videem v postapokalyptickém kabátu

Clash of the Stars se vrací. Další turnaj proběhne již v sobotu 22. června v Ostravě. Jako už je tradicí, tak čím dál populárnější organizace vydala podařený trailer. Tentokráte v postapokalyptickém kabátě.

Publikováno

dne

Clash of the Stars se vrací. Další turnaj proběhne již v sobotu 22. června v Ostravě. Jako už je tradicí, tak čím dál populárnější organizace vydala podařený trailer. Tentokráte v postapokalyptickém kabátě.

Již osmý galavečer od svého založení před sebou má COTS. Čím dál oblíbenější značka se tentokráte 22. června představí v Ostravě, konkrétně v Ostravar Aréně, kde jsou doma hokejové Vítkovice a kde pořádá akce například Oktagon.

Fanoušci, kteří akci navštíví, případně budou sledovat z domova, se mohou těšit hned na 14 zápasů, u kterých se s největší pravděpodobností nudit nebudou.

V hlavním zápase se utkají dva šampioni, konkrétně Tomáš Križan a Filip Grznár. Druhý jmenovaný se může stát prvním králem dvou váhových kategorií v COTS.

Mimo to se v kleci objeví Hanka Gelnarová s Michaelou Dostálovou, do akce půjde i veterán Oktagonu Václav Mikulášek, jenž se střetne se Sandrem Jandejskem.

Chybět nebudou ani Marek „Datel“ Valášek, Snejks, Peter Kuťka známý jako Kobra, Honzi Michálek, Nathan Dzaba nebo Martin Kocián, bývalý člen skupiny Lunetic.

K vidění toho bude více než dost. A třebaže o lístky byl velký zájem, tak organizace nelení a fanoušky ještě pořádně navnazuje na skvělou akci ještě skvělejším trailerem.

Clash of the Stars dala dohromady skvělé promo video

Jak už bylo zmíněno, fanoušci se mají na co těšit. A nyní ještě o něco více. Pár dní před galavečerem totiž COTS zveřejnila na svém YouTube kanále vynikající trailer, který trvá lehce přes pět minut.

Navodí skvělou atmosféru, všichni zúčastnění předvádějí vynikající výkony. Nechybí ani vtipné popíchnutí do Ostravy, které se muselo některým Ostravákům kousat poměrně těžce. Nuda to rozhodně není a organizace sklízí chválu.

Za tři dny video nasbíralo více než 130 tisíc zhlédnutí. To jen vypovídá o čím dál větší popularitě COTS. V komentářích pak najdeme primárně slova chvály. Ostatně, video můžete posoudit sami.

Zdroj: Clash of the Stars, YouTube

Oblíbené