Spojte se s námi


Novinky

Co příště uvidíte v Česko Slovensko má talent? Bez zpěvu a tance by to nešlo, porota si vyzkouší něco velmi netradičního

Česko Slovensko má talent se uvedením dvanáctého dílu pomalu blíží ke svému vrcholu. Na co se v příští epizodě můžete těšit? Na to se společně v tomto článku podíváme, jisté každopádně je, že se nudit rozhodně nebudeme. Speciálním porotcem Štěpán Kozub.

Publikováno

dne

Česko Slovensko má talent se uvedením dvanáctého dílu pomalu blíží ke svému vrcholu. Na co se v příští epizodě můžete těšit? Na to se společně v tomto článku podíváme, jisté každopádně je, že se nudit rozhodně nebudeme. Speciálním porotcem bude Štěpán Kozub.

Jedenáctý díl soutěže Česko Slovensko má talent opět přinese něco, co diváky u televizních obrazovek zvedne ze sedaček. 

Na rozjezd si dáme hodně rychlý step. Rovněž bez zpěvu to pochopitelně nepůjde, přičemž budeme svědky toho, že tato disciplína opravdu nezná věkových hranic. Také žonglování se dá věnovat už od velmi mladého věku.

Až ze Zanzibaru dorazí breakdance tanečník. Čtyři chlapi předvedou speciální bubnování, které rozparádí celou porotu, že si to půjde také vyzkoušet.

Do Talentu už po několikáté zavítá akrobat, který tak opět zkusí své štěstí. Nutno podotknout, neustále se zlepšuje a přichází s novými prvky, což v nadcházejícím dvanáctém díle sami uvidíte.

Česko Slovensko má talent zase s Kozubem!

Jak zazpívá sympatizantka hippies? Na závěr to pořádně rozjedeme se švihadly v podání Češky, Maďarky a Francouze. Jakub se Štěpánem si to zkusí také!

Kromě tradičního složení poroty v podobě Jara Slávika, Diany Mórové, Marty Jandové a Jakuba Prachaře se po menší pauze dočkáme znovu ostravského showmana Štěpána Kozuba. Ten v jedenáctém díle chyběl, jelikož jej v roli speciálního porotce nahradil Ego.

Nová, v pořadí už dvanáctá epizoda Česko Slovensko má talent, má svou premiéru 19. listopadu ve 20:15.

Zdroje: TV Prima, Česko Slovensko má talent

Oblíbené