Spojte se s námi


Reality show

Celebritám v Survivoru se nedaří! Dosud nevyhrály ani jednu soutěž a musely se rozloučit s prvním členem kmene

Úvodní dva díly reality show Survivor jsou za námi. Mohli jsme vidět dvě hlavní soutěže, přičemž celebrity z kmene Titánů nebyly ani v jednom případě úspěšné. Musely se tak rozloučit s prvním členem kmene.

Publikováno

dne

Úvodní dva díly reality show Survivor jsou za námi. Mohli jsme vidět dvě hlavní soutěže, přičemž celebrity z kmene Titánů nebyly ani v jednom případě úspěšné. Musely se tak rozloučit s prvním členem kmene.

Úvodní souboj o odměnu

Po parkouru ve vodě následovalo rozdělávání ohně, přičemž cílem bylo propálení provázku. Titánům se nedařilo, Martin s Ivanou byli neúspěšní, zatímco u Lovců Bandurko s Nikol několikrát oheň rozdělali, ale vždy jim zhasnul. Po delším čase nicméně byli úspěšní a mohli slavit.

Vítězové dostali vše potřebné na vaření, rozdělání ohně či stavění příbytku. Následně se oba kmeny přesunuly na své ostrovy a v závěru dílu jsme mohli vidět Piráta z Titánů s Veronikou z Lovců, jenž společně vybojovali odměnu v podobě poloviny skryté imunity.

Souboj o kmenovou imunitu

Ve druhém díle jsme se dočkali i souboje o kmenovou imunitu. Lovci do něj nastoupili bez Michala, který se nemohl zapojit ze zdravotních důvodů, Titáni tedy museli jednoho člena vyřadit. Stala se jím Ornella, která musela vše sledovat z povzdálí.

Souboj byl rozdělen na dvě části, přičemž v té první jsme mohli vidět parkour. Lovci zvítězili a dostali výhodu ve druhé části souboje. Mimo to také do obou kmenů dorazili dva noví členové, kteří následně bojovali za kmen o imunitu.

Za Lovce bojovala Rachel s Kubou, v kmeni Titánů se o zisk imunity pokoušeli Kateřina s Radkem. V hodech byli lepší Lovci a ti také nakonec celý souboj ovládli, když puzzle sestavili rychleji než soupeři. Celebrity z Titánů si tak připsali další, nyní již podstatnou, porážku.

Idividuální imunita

O individuální imunitu bojovali Titáni v soutěži, kde bylo potřeba udržet míč v kruhu. Nejlepší byl Mikýř, který tak dostal výhodu vybrat jednoho člena, který půjde do duelu. Už tehdy měl ale v hlavě ďábelský plán.

Kmenová rada

Titáni šli na kmenovou radu jednotní a společně vybrali Adélu. Mikýř měl vybrat druhého člena duelu, avšak rozhodl se svou imunitu darovat Sebastianovi, se kterým se domluvil, že jej pošle do duelu proti Adéle.

Pořádně odvážný krok mnozí nechápali, avšak vyšel mu na jedničku. V duelu, kde musel sestavit hlavolam, udržel klidnou hlavu a i když byl kousek od porážky, dokázal jej ovládnout a vyřadil Adélu ze hry.

Zdroj: Survivor, TV Nova

Oblíbené