Spojte se s námi


Lifestyle

Britský pár se rozhodl vybudovat svůj vysněný domov. Ze staršího domu svépomocí postavili luxusní vilu

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domova a hledáte inspiraci? Pár sdílel svůj způsob, jak starou ruinu přetvořili svépomocí na dům snů. Někde bylo potřeba rázně zasáhnout, jinde zase pomohl lehký designový prvek, který přidal domu na důvtipu a eleganci.

Publikováno

dne

Přemýšlíte o rekonstrukci svého domova a hledáte inspiraci? Pár sdílel svůj způsob, jak starou ruinu přetvořili svépomocí na dům snů. Někde bylo potřeba rázně zasáhnout, jinde zase pomohl lehký designový prvek, který přidal domu na důvtipu a eleganci.

Shauna Gallon se podělila o postřehy z jejich kompletní rekonstrukce domu. Průběh zveřejnila prostřednictvím videí na sociální síti TikTok pod jménem @shaunagallon. A není jistě překvapením, že její příspěvky měly velký ohlas. Dle The Sun ve svém nejnovějším videu, které získalo kolem čtyř milionů shlédnutí, sdílela Shauna záběry před opravou domu a po opravě. Proměna je neuvěřitelná! I neznalé oko by poznalo, že je za tím kupa práce a nápadů.

@shaunagallon_

The journey so far 👏🏽 still a while to go but im so proud of us, now to get ready for baby boys arrival 🫶🏽 thank you to @Laura (@_laurahome) for the video inspiration as your story fitted ours to a tee! Check out their amazing renovation story #renovation #homeimprovement #homerenovation #housetour #pregnant #newhome #decorating #fyp

♬ original sound – Music 🎶

Text přidaný k videu zní: „Chci moderní dům, ale nechci novostavbu. Fajn, udělám to sám.“ Ve videu můžeme nejprve vidět velmi zastaralý pokoj s oprýskanými krémovými tapetami a ošklivými síťovými závěsy, které toho jistě ještě hodně pamatují.

Shauna se svým partnerem dům kompletně “vykuchali“: vytrhali koberce, strhali tapety, odstranily starý nábytek a plno dalšího. Dále v zadní části domu postavili přístavbu nebo zbourali zdi, aby bylo přízemí otevřené a prosvětlené.

Jedná se o stejný dům? Nevěřím!

V pozdější části videa, kde je již vidět stav po rekonstrukci, je proměna neuvěřitelná. Opravdu se dá jen těžko uvěřit, že jde o stejný dům. Na zahradu si pár například vybudoval příjemně osvětlenou terasu a obří ohniště. Ideální pro příjemné letní večery!

Shauna si pro svou koupelnu vybrala jedinečně mramorový celočerný motiv s úžasnou černou samostatnou vanou. I když to může působit temně, má to své útulné kouzlo. Je zde i dokonce instalována televize, takže mohou relaxovat ve vaně, a přitom sledovat své oblíbené filmy.

Kuchyň má doplněk v podobě střešního okna, aby byl pokoj v letních dnech příjemně osvětlen. Je zde i připevněná obrovský kuchyňský ostrůvek se zabudovanou varnou deskou. Místnost působí velmi elegantně a jednoduše.

Uživatelé TikToku se samozřejmě hned podělili o své myšlenky. Mnoho lidí také nemohlo uvěřit, že jde o stejný domov. „Odmítám věřit, že je to stejný dům,“ napsal jeden. „To je úplně jiný dům, to není možné,“ sdělil druhý. No a třetí byl také velmi nadšený a sdělil: „Je to to nejlepší, co jsem za poslední dobou viděl.“ 

Zdroj: The Sun, TikTok

Oblíbené