Spojte se s námi


Hudba

Bring Me the Horizon se po vydání nové desky cítí svobodněji než kdy dřív: Poprvé můžeme dělat cokoliv, co se nám zlíbí

Bring Me the Horizon v týdnu nečekaně vydali nové album, které si dosud získává zejména pozitivní ohlasy. Frontman Oli Sykes posléze promluvil nejen o nově vydané desce, ale o tvorbě britské kapely celkově.

Publikováno

dne

Bring Me the Horizon v týdnu nečekaně vydali nové album, které si dosud získává zejména pozitivní ohlasy. Frontman Oli Sykes posléze promluvil nejen o nově vydané desce, ale o tvorbě britské kapely celkově.

Oblíbená britská kapela Bring Me the Horizon nechala fanoušky čekat na album dlouhé čtyři roky. V týdnu jako blesk z čistého nebe ovšem oznámila, že vydá album a ve stejný den, kdy došlo k oznámení, jej i vydala.

V rockové hudbě není něco takového příliš běžné, v o to větším úžasu příznivci populární bandy byli. A nejen oni. Možná i díky tomuto kroku se deska Post Human: NeX GEn hodně řešila nejen mezi fanoušky, ale i v médiích.

Nutno zmínit, že nové album je vnímáno především pozitivně, byť jednotný názor úplně nepanuje. Za nás ale deska za poslech stojí, rozhodně má co nabídnout všem posluchačům.

Jde znát, že Oli Sykes si se zbytkem kapely dal na čas, stejně tak se při tvorbě všech skladeb dokázali kreativně pořádně vyřádit a jako celek fungují skvěle.

Oli Sykes promluvil o tvorbě Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon patří mezi nejvlivnější kapely své generace. Mají spoustu fanoušků. Nemají problém dělat i odvážné hudební kroky, kterými v minulosti některé své příznivce třeba i zklamali. Stále se však posouvají a nejinak je tomu na nové desce.

„Naše tvorba byla v minulosti někdy až příliš přímočará, strohá. Neměli jsme tak promyšlené texty. Teď můžeme dělat, co chceme,“ vyjádřil se Oli Sykes v rozhovoru pro Kerrang.

„Pokud jde o naši kreativitu při tvorbě hudby, tak ať už je to ta nejpropracovanější nebo nejtuctovější věc, kterou jste kdy slyšeli, případně nejlevicovější či avantgardní pop, nic mi nepřijde špatné,“ vysvětluje postoj kapely.

„Nic nám nepřipadá hloupé. Zdá se, že poprvé v naší kariéře můžeme dělat cokoliv, co se nám zlíbí, a dokážeme tomu navíc dát smysl,“ dodal frontman britské kapely.

Zdroj: Kerrang

Oblíbené